Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Технически проблем с апартамент

Публикувано от Solaroid 
Технически проблем с апартамент
29-03-2008 - 22:40:33
Здравейте. Мъчи ме следният казус: Имам апартамент в софийския квартал Свобода, който съм купил някъде 79 година. Проблема е следният: Апартамента е придобит с договор за нещастие подписан не от кмета а от зам. кмета на общината, и в последствие изплатен както е записано в договора. Сега разбирам че кмета нямал право да упълномощява зам. кмета за това, както и че има доста голямо количество жилища продадени по този начин от общината. Ако някой би могъл да ми даде информация дали мога да продам или ипотекирам жилището, и ако не има ли някакво развитие по този проблем. Благодаря ви smiling smiley
Re: Технически проблем с апартамент
30-03-2008 - 11:26:01
След, като въпросът е технически, защо го задаваш в юридическия форум? Дали документите са ти изрядни ще ти отговори нотариусът, който ще изповяда сделката. Ако отговорът му не те задоволява, можеш да пробваш при друг нотариус. Ако все пак нещата са объркани можеш да действаш за придобиване по давностно владение, но за целта ще ти трябва адвокат или най-малкото нотариус.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход