Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

плъзгащи pvc френски прозорци ?????

Публикувано от чаро 
плъзгащи pvc френски прозорци ?????
31-01-2008 - 21:17:23
ха сега.. почетох но не намерих подобна тема ...
искам френски тип прозорци да речем 3 ката от които единя от краините искам да е плъзгащ....., та поне съм виждал плъзгаща ПВЦ врата на баня - профила се износи за около година и сега се отваря с помоща на лост и опорна точка... четох в нета за някви системи на кьомерлинк за тая цел но... не ми вдъхва доверие бг фирмата дет ги представя нещо.. прозорците ще са с приблизители размери 3м на 2,2 м .
та който разбира да каже възможни ли са мечтите ми - говорим за ПВЦ не АЛУМИН
confused smiley
Re: плъзгащи pvc френски прозорци ?????
01-02-2008 - 11:35:17
Проблемът ти се решава най-добре с плъзгащ механизъм на Сигения, наречен у нас Фолксваген, или PSK. Аз си направих миналата година такива врати в къщата, или плъзгащи се френски прозорци, както искаш ги наричай....Този механизъм е скъпичък, но е супер , уплътнява много добре и лесно се обслужва.....Профилът обаче не може да се износи... confused smiley . Мога да ти дам сайт на фирмата, която ми го прави
www.rrpfenster.com
Доколкото разбрах това търсиш....Или погледни хармониката, тя е още по-интересна.
Re: плъзгащи pvc френски прозорци ?????
01-02-2008 - 14:42:55
Можем да ти изработим такива прозорци,правили сме го много пъти.Не е от най-евтиното,но няма да съжаляваш.
Обади се: 8326057, 0887859458/ zargani@abv.bg, www.zargany.com/
Re: плъзгащи pvc френски прозорци ?????
01-02-2008 - 18:17:27
да наистина интрересно... днес взех ориентировъчни размери и скоро ще мина и през двете фирми за оферти щот излязоха бая кв.м...
обече,
днес се замислих за щори и confused smiley а сега де? бях се спрял на дървни но трябва да ги монтирам на разстояние и при ползване на врата трябва да ги набирам confused smiley нещо не си го представям sad smiley кви щори мога да съчетая с такъв тип прозорец
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход