Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Невероятно Строителство!!!

Публикувано от Kodzhamanov 
Невероятно Строителство!!!
14-12-2007 - 13:11:33

Дами и господа,

Съвсем случайно попаднах в интернет на една фирма която строи до 30% евтино и до 50% по-бързо също така е и заелено строителство като освобождава построените сгради от данъци с възможност до 30 етажа!!! Сайта на фирмата е www.ibt.bg
Аз мисля, че това е един невероятен подарък както за инвеститорите така и за строителите!

Моля дайте мнение...защото определено съм решил да строя по тяхната технология![/b]
Re: Невероятно Строителство!!!
14-12-2007 - 14:52:39
Привет,
Преди време бях разглеждала техният сайт, сега нещо не ми зарежда и мога да споделям само по спомени. Това, което предлагат е нещо като XPS сандвич системи за модулно строителство. XPS играе не само роля на кофраж, но после си остава и като изолация. Вътрешната част, която се явява стена и се реди с армировка, мисля, че беше от порядъка на 16см. XPS плоскостите се свързват посредством пластмасови детайли, на които ляга/ закрепва арматурата и после се налива бетона.
Имаще нещо като експериментално строителство на къщичка край Банско...
А мисля, че излизаше скъпо (продава се на кв.м.) , но се строи по-бързо. Консултирайте се с инженер-конструктор за тези системи и технологии. Не знам дали има БГ стандарти и изпитвания на продукта.
Re: Невероятно Строителство!!!
14-12-2007 - 14:59:56
Ами аз им се обадих в офиса....и те казаха, че днес са си пуснали сайта, и щели да почнат да строят от 5 януари, така че едва ли са строили в Банско... confused smiley
Re: Невероятно Строителство!!!
07-01-2008 - 11:35:16
Re: Невероятно Строителство!!!
07-01-2008 - 21:27:29
Kodzhamanov,
Няколко дена преди да отворите темата си мина една подобна, където имаше и кратка дискусия.
Ако още Ви интересува, вижте:Нова технология -изолационен термо блок
Там се споменава и др. фирма, а мисля, че някъде преди година също имаше подобна информация във форума.
Успех.
Re: Невероятно Строителство!!!
10-01-2008 - 17:45:05
Доста интересно ми се стори. Предстои ми строеж и съм полунавит, но досега май няма построено тук и да плащам за опитно зайче...
Re: Невероятно Строителство!!!
10-01-2008 - 17:54:31
Фирмата Ибт ако имат добър мениджмънт и изкат по скоро референции защо не ти предложат безплатен монтаж и плащане на материалите след построяване .
Re: Невероятно Строителство!!!
10-01-2008 - 18:03:53
й



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-01-10 18:05 от acen1975.
Re: Невероятно Строителство!!!
10-01-2008 - 18:23:40
Няма проблеми, ама сигурно трябва да аз им предложа...
Re: Невероятно Строителство!!!
10-01-2008 - 18:40:06
Цени за това строителство появиха ли се .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход