Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Битумна течна хидроизолация на покриви и основи

Публикувано от IPKA 
Re: Битумна течна хидроизолация на покриви и основи
17-07-2010 - 18:35:05
Quote
aleks1234
....а те изкарват че правиш реклама на някого си...
quote]

Това за рекламата го казах аз. Не се оправдавам, но знаеш ли колко народ се регистрира тук само да си пусне рекламата и после забравя за това. Имам сили да си призная, когато сбъркам и затова - извинявай! Между другото и Гогол и Фло и много други от тук са ми помагали много. Пожелавам ти успех и искрено се надявам във форума да е дошъл още един полезен човек (напоследък се напълни със заядлици).



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-17 19:52 от bulhomes.
Re: Битумна течна хидроизолация на покриви и основи
17-07-2010 - 19:21:58
avatar
Здравейте!
Какъв течен полиуретан ползваш?
Грако ес 190 е малко слаб - имах такъв ,но го продадох поради същата причина.Можеш да разреждаш с толуол,бързо испарява и не уврежда детайлите.....
При армирането трудности ще срещаш с остатъчният въздух под мушамата.....затова заложи на мрежичка - хем е и по евтина...
Махни цедката от дръжката на пистолета и ще покачиш производителността на машината - иначе ако полагаш акрил нали е водоразредим ще правиш сериозна квадратура и сам......
И пак заложи на 19 дюза - по добре няколко тънки слоя отколкото да се натрупва материал- спада му еластичността

Чест и почитание
Re: Битумна течна хидроизолация на покриви и основи
17-07-2010 - 23:52:59
Пръскам предимно водоразтворими ХИ, било битумни било акрилни, според обекта и желанието на клиента. За основи полагам битумни течни ХИ, дали на водна основа дали на органичен разтворител, и задължително поставям омрежване. За тераси и проходими покриви поставям акрилната ХИ, става като гумено покритие, не се надига при температура от 50С(щото на покрива знаете лятото се достига до 50С и нагоре), добро покритие е и за басейни. След като свърша с пръскането, премивам машините с вода, след това с разтворител и пак отново с водичка, че ме притеснява разтворителя да не повреди гумичките и уплътненията . Махам и на дръжката цедката и на самата машина филтъра, предварително прецеждам материала , защото преди в началото 20 кг ги пръсках за 3 -4 пъти повече време, забива ли забива, а и затова донякъде минах и на по голяма дюза. За квадратите наистина се покриват доста с 3-ма човека за ден съм достигал до около 1000.
Re: Битумна течна хидроизолация на покриви и основи
19-07-2010 - 18:58:51
avatar
*drunk*

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход