Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Zapochnah s osnovite...

Публикувано от Georgi 
Re: Zapochnah s osnovite...
18-12-2007 - 13:50:40
Забравих аз да снимам ......честно казано ,грубия строеж е приказка,пред довършителните работи smiling smiley smiling smiley
[www.snimka.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-12-18 13:52 от Georgi B.
Re: Zapochnah s osnovite...
18-12-2007 - 14:55:31
Georgi B,

Виждам ,че си поработил доста – резултатът е страхотен!!!
С този фото разказ вдъхваш кураж и на останалите форумници, които вървят по твоите стъпки. Интериора е направен с много вкус – браво!!!
clap:
Re: Zapochnah s osnovite...
18-12-2007 - 16:02:14
Малееее, разбирам защо по песните се пее за вграждането на сянката... Дано се нанесете по-скоро :]
Re: Zapochnah s osnovite...
18-12-2007 - 19:42:15
Евалла батинка, възхищавам се на това което си направил !!!
Re: Zapochnah s osnovite...
07-01-2008 - 18:15:52
eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley
евала Georgi B clap: clap:
Re: Zapochnah s osnovite...
07-01-2008 - 23:19:17
Виж сега батинка , мечтите когато се слеят с реалното се нарича "дежа вю", за това няма лощо, за тия неща умните хора са казали че колкото са ти големи мечтите толкова си голям и ти. До този линк [www.snimka.bg] всичко е ОК и това е реалността. Ама от него нататък се нарича 3D, рендеринг и всички компютърни глупости които за съжаление са ми професия. След този линк когато стане истина психиатрите му викат "жаме вю" ( никога невидяно) и когато стане истина е проблем батинка. Сопри се и се овладей, къщата няма да ти избега и няма да изглежда като на 3D изображенията и не трябва да изглежда така. Трябва да е истинска и "real world". Успех !!!
Re: Zapochnah s osnovite...
08-01-2008 - 09:27:56
Хаха......не вярвах ,че някой ще помисли проектите за реалност......то от 100 км се вижда ,че са проекти.Направи ми ги фирмата,която ще прави мебелите и о4аквам до 2 месеца да са готови ......тогава ще пусна и реалните снимки.
Abu
Re: Zapochnah s osnovite...
08-01-2008 - 09:49:58
Даа, дори и да не сме вещи във фото-технологиите, малко странно е декември да имаш летен изглед... По-учудващо е, че на никого не му направи впечатление липсата на уют. Или е съзнателно търсен ефект? Чак грозно не бих го нарекъл, но е семпло като идеи. Лично мнение, аз още си живея в натуриите, така че не се сърди... Поне правиш нещо! Това вече е похвално...
Re: Zapochnah s osnovite...
08-01-2008 - 12:54:02
Аз си го харесвам smiling smileyМоже крайният резултат да не е като на проектите,но ми харесва.Всеки с вкуса си smiling smiley
Abu
Re: Zapochnah s osnovite...
08-01-2008 - 14:27:19
Разбира се! Твой си е! Просто се учудвам, че не си го "маркирал" като мъж. Нали разбираш, професионални, спортни, музикални пристрастия, хоби - нещо, по което да си личи кой обитава, да подчертава характера, индивидуалността. В този дух... Пък може и аз нищо да не разчитам от снимките, все пак съм само потребител.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход