Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Zapochnah s osnovite...

Публикувано от Georgi 
teo
Re: department of education loan
12-07-2006 - 12:58:15
Няма ли администратори в този форум да поразчистят боклуците !
Re: department of education loan
20-08-2006 - 10:52:09
Вдигам си темата ,за да се вижда докъде съм стигнал със строежа!
Re: department of education loan
20-08-2006 - 18:26:51
Е как да видим, като не се хвалиш smiling smiley
Браво човече, та ти вече подово, дограми, мазилка завършваш, а си траеш.
Обаждай като има нови снимки.
Успех! clap:
Re: department of education loan
20-08-2006 - 23:53:10
Xora pomognete!

Na etap vtora plocha sym, no zidanite steni mi se vizhdat uzhasno krivi s loshi ygli, nestabilni tuhli etc. Kakvo da pravq? Kym kakyv spezialist ot Varna da se obyrna, da hvyrli edno oko, che pochti se izpokarahme sys stroitelq ( i v semeistvoto....) :-(
Ako nqkoi mozhe da dade kompetentno mnenie po snimka - nqma problem shte mu pratq.
Vie imahte li takiva problemi? Kakvo i kak da gledam pri zidariqta????

Bezkraino blagodarq za vsqko mnenie!!!!!
Re: Zapochnah s osnovite...
21-08-2006 - 11:50:40
Защо не си наемеш надзорник, хем ще ти движи домументите, хем и ще осъществява контрол, най-малкото ще имаш независимо мнение. При това ако е печен, той знае как да ги натисне, така че да са съвестни, а не да смятат, че всъкак може, ще им се озъби...
Друг е въпросът какво правиш ако подозренията ти че е некачествено се потвърдят... Аз бих търсил и вариант да сменям изпълнителя.
Re: Zapochnah s osnovite...
22-08-2006 - 21:44:51
Za nadzornik mi se vizhda kysno, trqbvashe oshte v nachaloto da go hvana. Po mneniq na toz i onzi - opaseniqta mi sa malko ili mnogo izlishni, no pri vsichki sluchai dava rezultat edno "ozybvane" :-)). Sega sa poizpravili tova onova, koeto ne mi haresa. (inache sledvashtiq pyt i stena mozhe da butat smoking smiley )....

Kak sledi neshtata tvoq nadzornik? Kolko chesto poseshtava obekta? Za rajon Varna mi kazaha, che firmite po stroitelen nadzor hodqt izkljuchitelno rqdko na stroezha. Az za zhalost edno che nqmam vreme da hodq vseki den, vtoro - prosto i ne znam kakvo i kak da gledam???

I edin vypros m/u drugoto, zashtoto chuh syshto mnogo raznorodni mneniq - po kolko avans se ostavq za otvori na prozorzi i vrati???
Re: Zapochnah s osnovite...
01-11-2006 - 16:46:53
Хмммм....намерих е!Не съм писал отдавна май или има изтрити постове!Мислех ,че до Коледа ще успея да се нанеса,но май ще закъснея поне 2 месецаsad smiley
Re: Zapochnah s osnovite...
01-11-2006 - 18:49:43
Георги Б . Пусни някоя снимка ако е удобно с ВиК или отопление - тръбна разводка или др особености .
Re: Zapochnah s osnovite...
19-01-2007 - 00:28:06
Вдигам темата.Снимах уж ВиК и отоплението,доколкото го има на този етап.Баните не съм запо4вал....
[www.snimka.bg]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-01-19 00:40 от Georgi B.
Re: Zapochnah s osnovite...
19-01-2007 - 18:46:31
Браво доста качествено ис пари ис разбиране правено ис вкус clap:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход