Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

цена за труд?

Публикувано от ivan78 
Re: цена за труd kofraj?
11-11-2007 - 13:55:47
nqkoi moje li da mo kaje cenata na kvadraten metyr kofraj na plo4a ?
Re: цена за труд?
11-11-2007 - 14:00:10
i otdelno na kolko stotinki se vyrzva armaturata
ima samo skriti gredi
Re: цена за труд?
14-11-2007 - 07:45:58
avatar
А керемиди ще имаш навярно...........
Направи си топлоизолацията,шпакловай и нанеси ISOFLEX - PU ISOMAT,ще се получи гъвкава мембрана която ще ти гарантира че няма да тече..
В последствие си слажи Брамак и дерзай-нищо няма да загубиш от това което ти предложих
Цената на ПУ -то ще е около 2000 лв,за целият покрив.......,после само ще си калкулираш поставянето на керемидите
Обмазването с материала излиза около 3-4 лв/м2
Re: цена за труд?
14-11-2007 - 09:50:09
gogole, ти това вместо подпокривно фолио ли го предлагаш? Или за застраховка под него? Щото вместо фолио нещо не ми се връзва детайла с оттичането в олука накрая на навятата или случайно проникнала вода - виж на Брамак картите на сайта им. Ако ще трябва да си слага Изомата освен фолиото - да, нищо няма да загуби, само дето ще плати не малко за труд и материали за полагането (това с труда 3-4 лв на квадрат е пълна смешка, не че не искат толкова така наречените майстори, щото Майсторите заминаха да бачкат за 12-25 евро на час зад граница, но е срамота, елементарно е полагането и може и дете да го направи, само за холкерите трябва да погледне как да ги направи... На мен също се опитаха да ми пробутат тая цена - изсмях им се и си го намазах за 1 час пред тях, докато правеха друго. Просто ги питах - искате ли да вземете 20 кинта, или аз да си спестя 100 и докато вдянат кво точно питам го направих.)
Иначе ефект, спор няма, че има, но дали си струва чак такова застраховане... Все пак фолиото си е сериозна защита, като прокапе дигаш керемидите и го поправяш на местото, или на участъка, не е нещо бог знае колко сложно...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход