Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Монтаж на топлоизолация от каменна вата

Публикувано от zappa 
Монтаж на топлоизолация от каменна вата
27-10-2007 - 06:15:37
Спешно търся някой, който да има опит в монтажа на каменна вата (мокър монтаж) за топлоизолация (външна) и да е наясно с всички процеси. Материалите осигурявам аз. 3-ти етаж, 70 кв. метра с прозорците, ватата е с дебелина 8 см. на Rockwool (fasrock) 0888/ 667 778 - Димо
Re: Монтаж на топлоизолация от каменна вата
04-11-2007 - 16:03:51
искам само да те попитам каква е цената на ватата?
Re: Монтаж на топлоизолация от каменна вата
11-11-2007 - 23:12:31
Аз я взех от Максим за 29.00 лв./м2 с ДДС.
Re: Монтаж на топлоизолация от каменна вата
13-11-2007 - 08:31:58
ако някой има ценова информация за нека да пусне един-два реда тук

моля.
Re: Монтаж на топлоизолация от каменна вата
13-11-2007 - 08:49:10
Има ли смисъл от толкова скъп материал за апартамент? Едно че е кръпка, не цялостно решение, второ не знаеш дали след години няма да се вземе решение да се изолира цялата кооперация и тогава старата изолация просто ще се изхвърли.
Re: Монтаж на топлоизолация от каменна вата
13-11-2007 - 19:57:43
Вечец намерих и фирма за монтаж...
Ако остана доволен, ще ви препоръчам и нея!
iad
Re: Монтаж на топлоизолация от каменна вата
28-11-2007 - 20:51:05
Zappa как стана с излоцията? Дай малко повече информация - доволен/недоволен. Ако доволен дай координати на фирмата изпълнител smiling smiley
Че и на мене ми се ще да направя изолацията на къщата с каменна вата ...

Благодаря предварително!
Re: Монтаж на топлоизолация от каменна вата
29-11-2007 - 17:54:33
моля обяснете ми какво е каменна вата и къде се поставят
Re: Монтаж на топлоизолация от каменна вата
29-11-2007 - 22:00:17
Рано е да давам оценка - доволен/недоволен... Дори не съм сложил климатиците... отопляваме се с една духалка в хола, а в спалните не пускаме никакво отопление...
Добре е, че успяхме да "наковем" ватата и да сложим двете ръце шпакловка. Засега оставаме на това положение... на пролет след като слънцето изсуши перфектно ватата ще сложим и мазилката.
Фирмата се казва Алпремонтстрой - [www.alpremontstroy.com], но те са просто фирма, за която работят много работници... Дават гаранция 3 до 5 годни. Момчето, което я монтира му е за 1-ви път. Питах го дали ще се хване да слага вата пак... той каза: "НЕ!"..., но се старае. Баща ми ма една приказка за този случай: "Мъжко дупе веднъж се ..бе! Явно е кофти, защото ватата е тежка... има и други неудобства явно.
Обещавам да ви държа в течение независимо дали имам положителни или отрицателни отзиви.
За boyaneca: [www.rockwool.bg] - чети за FASROCK...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-11-30 21:01 от zappa.
Re: Монтаж на топлоизолация от каменна вата
31-12-2009 - 13:27:38
Здравейте.Аз се занимавам с вътрешни ремонти и довършителна дейност не сам фирма и цените ми са по договаряне.Предлагам дейности като шпакловка боядисване с блажна боя и латекс и монтаж на гипскартон и ваншна топлаизолация.0887670264 Минчо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход