Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

някой, който вече има сглобяема къща

Публикувано от vavy 
Re: някой, който вече има сглобяема къща
04-10-2007 - 07:17:03
Приятели, в името на коректността съм длъжна да отбележа 1 факт от последния си разговор с г-н Иванов, управител на Еврохауз. Най-накрая (за съжаление след като бях по-остра) проведохме по-конкретен разговор. Разбра се, че на този етап фирмата възлага поръчките за проект на архитект, който е отделно тях... Явно от тази работа "на разстояние" идва целият проблем. Първо, защото въпросният архитект (или фирма) е много заета и те нямат време за срещи, та са решили, че ще се справят с он-лайн комуникация. Второ, защото г-н Иванов ме уверява, че винаги е предавал нашите забележки, но за съжаление той не може да проведе контрол до край. Извини се! Което все пак е нещо... и каза, че не е подозирал за всичките ни проблеми... явно просто си е мислел, че сме някакви капризни и неориентирани клиенти. Но благодарение на ТОЗИ ФОРУМ, научихме доста неща и ни приеха на сериозно... поне на думи. Важно е да отбележа също, че той сподели, че тяхната силна част е в самото строителство и той лично присъствал на строежите... каза, че "ще можем сами да се убедим, като стигнем до този етап."....
Незнам каква е истината, но тъй като и аз съм някакъв мениджър, на който му се налага да използва подизпълнители понякога, знам какво е да се червя пред клиент за чужди грешки... И научих важен урок! Тъй като няма как да знаеш кой е цар и кой пъдар и ВСИЧКИ БИ ТРЯБВАЛО ДА НОСЯТ ЕДНАКВА ОТГОВОРНОСТ, посочи на управителя не само проблемите, но служителите му, които ги създават. Може би и той самия понякога не е наясно с техните недостатъци. Това съвсем не го оправдава, но поне има шанс нещо да се промени. И както бе казал някой от вас тук преди време "не всички са маскари"... ще изчакаме да видим! До петък, когато ме увериха,че ще имам готов проект - моят! Нали все пак живеем в България и искаме тук да строим дом, трябва да направим всичко възможно, за да живеем нормално именно тук! Иначе знаем как е на Запад, но ако всички тръгнем натам....
smiling smiley smiling smiley
Re: някой, който вече има сглобяема къща
04-10-2007 - 10:07:11
avatar
garvan72 Написал:
-------------------------------------------------------
Пещерите
> (като природни образувания) са били здравословни,
> екологични, просторни , и ....почти
> безплатни.

До едно време.После климатът се е променил и хората са слезли на равното,където са си построили екологичните къщи...... smiling smiley
Re: някой, който вече има сглобяема къща
04-10-2007 - 16:55:09
Ако стане до петък и после е бързо и качествено, тия 10% намаление ще ви дойдат добре ако ги признаят де ;-).
Re: някой, който вече има сглобяема къща
04-10-2007 - 18:21:11
vavy Написал:
-------------------------------------------------------
...ще изчакаме да видим! До петък, когато ме увериха,че ще имам готов проект - моят!
-------------------------------------------------------

Vavy, дайте на тези хора да се разбере, че ВИЕ плащате и поръчвате музиката, ВИЕ ще живеете в този дом и не правите компромиси с проекта, дори и да ви отнеме още 3 месеца (ако трябва 3 пъти ще го преработват). За едно прибързано решение сега може в последствие дълго да съжалявате.
Никаква милост...
Въоражете се с огромно търпение и не губете самообладание winking smiley
Re: някой, който вече има сглобяема къща
09-10-2007 - 15:32:09
Без коментар... smoking smiley

Re: някой, който вече има сглобяема къща
09-10-2007 - 21:19:41
:ami: :} ...da pazi Gospod!
Re: някой, който вече има сглобяема къща
10-10-2007 - 11:14:05
Моята мечта winking smiley ...

Re: някой, който вече има сглобяема къща
10-10-2007 - 11:24:57
Предвидливо си оставил маркуч пред входа? winking smiley
Re: някой, който вече има сглобяема къща
10-10-2007 - 21:27:16
И централния прозорец трябва да се Упдейтва често.
А маркуча междувременно са го гепили (май).
Re: някой, който вече има сглобяема къща
10-10-2007 - 21:39:02
еее, ама истински ме веселите... сега ще пусна майл на архитекта, че навсякъде искам Window's-чета... и ще взема да си направя автоматична пожаро-поливна система около цялата къща докато е време :} Добра идея! smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход