Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Пукнатина в гипскартона

Публикувано от bobi_pan 
Пукнатина в гипскартона
19-08-2007 - 22:21:58
Здравеите,
Знам, че в този форум ще намеря отговор на моя проблем и затова се обръщам към вас. Та викнах си аз бригада за да ми сложат гипскартон и отидох на заслужена почивка. След седмица момчетата рапортуваха, че работата е свършена .Дийствително всичко беше много добре направено: идеално гладки стени,перфектно боядисани, просто не можах да си позная стаите си. Само, че.... само след 3 дни се появи пукнатина хоризонтално,изключително права линия/ навярно между двата листа гипскартон не са сложили лента/ . Помолих майсторите да дойдат,но се оказа,че са командировани в Пампорово " за месец, два "
Моля ви дайте съвет : как да се премахне пукнатината? Може ли да се постави допълнително укрепваща лента или да се залепят с нещо двата картона?
Благодаря
Re: Пукнатина в гипскартона
22-08-2007 - 09:29:27
стържеш шпаклпвката от фабричните ръбове ..и слагаш лента
ама като си боядисал ще стане попара ..
като идейка може да се свържеш и с някоя фирма за инт. дизайн /да се използва белата, да направиш нещо по-нестандартно откъм боядисване/
Re: Пукнатина в гипскартона
22-08-2007 - 10:08:15
и на мен ми се случи същото, явно беше забравено да се сложи точно тази лента, защото се получи идеално права пукнатина.......оправянето на това става само чрез демонтаж на едната плоскост поне, защото явно са сложени много плътно двете плоскости и няма място за лентата.....Много по лесно е наистина да се декорира някакси, аз си поръчах една красива етажерка, просто мястото позволяваше....приемете проблема с малко повече хумор...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход