Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Haresva li vi stroitelstvo s Itong- ili predpochitate tuhli ?

Публикувано от George Marinov 
Haresva li vi stroitelstvo s Itong- ili predpochitate tuhli ?
03-08-2007 - 06:50:25

Kakvo vi e mnenieto za I-tong. Ako stroite sobstvena kashta -250 kv. metra- na edin etaj , kakvo bihte izpolzvali- I-tong ili tuhli. ?
Re: Haresva li vi stroitelstvo s Itong- ili predpochitate tuhli ?
03-08-2007 - 10:18:50
АЗ лично предпочитам итонг.
Re: Haresva li vi stroitelstvo s Itong- ili predpochitate tuhli ?
03-08-2007 - 11:24:26
Ако строите за вас най добрия вариант е тухли Поротерм .Итонга е един вид соц политика - няма да правим Иглу или къщички за бежанци.Само Поротерм и няма да съжалявате .
Re: Haresva li vi stroitelstvo s Itong- ili predpochitate tuhli ?
03-08-2007 - 19:22:29

4ovek,
mojesh li da mi kajesh zashto predpochitash I-tong, zashtoto az mislia da stroia s I-tong, no dosta hora me razubejdavat, no nikoi ne moje da mi kaje zashto- prosto ne im haresvalo ashto na teb ti haresva i-tong
Blagodaria
Re: Haresva li vi stroitelstvo s Itong- ili predpochitate tuhli ?
03-08-2007 - 19:50:30
Аз лично предпочитам тихли.
Re: Haresva li vi stroitelstvo s Itong- ili predpochitate tuhli ?
03-08-2007 - 22:20:48
Итонга има значително по-лоши шумоизолиращи свойства, освен това не е влагоустойчив и при обилно мокрене започва да се руши. В идеални условия това не би имало значение, защото замазките и мазилките би трябвало да го пазят, но с типичните "майстори" и течове това не е гарантирано. От друга страна с Итонг се строи много по-лесно и стените стават много по-лесно прави и почти нямат нужда да се шпакловат...
Разбира се, мнението ми е много лаишко, аз лично собственоръчно построих външна тоалетна на вилата от Итонг winking smiley но като цяло не се занимавам със строителство.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход