Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Измазване с Турбозол

Публикувано от zestate 
Re: Измазване с Турбозол
18-06-2008 - 21:07:46
zdraveite na vsi4ki,
mnogo interesen forum. imam 2 ma6ini - turbozol i PFT. v momenta rabotia v sandanski, no ve4e niama mnogo rabota i cenite sa ujasno niski tuk. daite suvet dali da si dam ma6inite pod naem ili da se mestia kum po golemite gradove? moody smiley:
Re: Измазване с Турбозол
18-06-2008 - 21:39:17
Аз си мислех че темата е измазване с турбозол ,а то се оказа урок по ценообразуване.


Сега сериозно, мозе ли инф. по това как да избегна бързото съсъхване както и мнение за мазилката на BAUMIT.
Re: Измазване с Турбозол
19-06-2008 - 08:58:47
"Поне вината не е в офериращия - за точно количество и подробно описани дейности няма как да излъже. "
Това е така, само ако инвеститорът е човек от бранша. Когато обаче става въпрос з а инвеститор, който не е от бранша - не си прав. Банките се опитва да ги контролира БНБ за да може кредитите да са по-ясни за крайния клиент, защо строителите да са по-облагодетелстваниsmiling smiley Нали не е добре ако се окаже, че кредитът е много различен от това, което си си представял - е и за човекът, който е тръгнал да си прави ремонт е изключително неприятно като разбере, че е бил подведен.
Това за общака беше опит да обясня , че йерархията я определя живота. И забележи, че написах, не намиране на обект, а осигуряване на финансирането - т.е. освен договора осигурява и редовнот оплащане и приемане на работата. За всеки е ясно, че общака не може да се справи, а ако се справи то той вече не е общак.
"Излиза, че който не разполага с пет различни специализирани бригади не е никакъв професионалист." Не , Абу излиза, че който не може да работи съвместно с пет други бригади не е професионалист. Този, който за да вземе по-бързо неговите пари прекарва останалите и инвеститора не е професионалист.
Re: Измазване с Турбозол
21-06-2008 - 18:41:35
маи тук всеки си приказава ама работа не се върши
Re: Измазване с Турбозол
21-06-2008 - 22:50:53
avatar
ivo_niva Написал:
-------------------------------------------------------
> маи тук всеки си приказава ама работа не се върши


Нормално. Работата е по обектите....
Re: Измазване с Турбозол
24-06-2008 - 12:15:36
gog71 Написал:
-------------------------------------------------------

> Сега сериозно, мозе ли инф. по това как да избегна
> бързото съсъхване както и мнение за мазилката на
> BAUMIT.

С каква мазилка работити? Ако е гипсова - нищо не може да се направи, ако ви е варо-циментова се добавя вода, но много малко. Ако ви е хубава гипсовата мазилка, съхненето е след 20 минути, по това може да се разбере дали мазилката е качествена.

Ние си взехме две машини от една фирма, пазарджишка. Представители са на MAI, австрийски са - много сме доволни. И цените са им по-добри от тези на Киров. Поне с 2000 лева са по-ниски. по-евтини са даже и от Рьофикс.



Re: Измазване с Турбозол
05-07-2008 - 13:17:43
хора,случайно попаднах на този форум и направо немога да се начудя......незная как някои може да се класира да работи на 11лв/кв при условие че на тези цени се мажеше преди най малко година( при условие че се работи с турска мазилка)при днешната реалност ако се захванеш да работиш мисля че минумумат е 13лв/кв като е задалжително да се вмъкнат и клаузи за дебелини, специфични елементи като кръгли колкони,височини,скатове защото мазачите изскат това да се заплащта допалнително.Ако възложителят държи на качеството, то си задължен да работиш с KNAUF и цената става още по висока....
това е просто мнение на човек от бранша,ако греша някаде ще се радвам да ме поправите........
Re: Измазване с Турбозол
05-07-2008 - 20:09:57
avatar
Добавянето на вода при която и да е мазилка,намалява нейните свойства като издържливост ронливост и здравина!
Съвет- не слагайте вода допълнително никога и спазвайте условията на производителя...! Иначе гаранции никакви!
Имам материал - вид забавител и съм доволен от него....Заместител на вар е и същевременно пластификатор.Разходна норма около 75 гр. на 100 кг цимент....
Получава се идеално поне за сега.... :]

Чест и почитание
Re: Измазване с Турбозол
24-07-2008 - 09:38:17
Mitio kaji kakvi sa to4no tezi ma6ini, rabotqt li na obekt v momenta, 6te moje li da gi vidq, v koi region si....???
Re: Измазване с Турбозол
24-07-2008 - 14:02:44
SDim Написал:
-------------------------------------------------------
> Mitio kaji kakvi sa to4no tezi ma6ini, rabotqt li
> na obekt v momenta, 6te moje li da gi vidq, v koi
> region si....???

Можеш да ги видиш - ние сме в Пловдив, но имат машини по морето, в София, Пазарджик. Аз преди да взема ми я демонстрираха на место - в Пазарджик. Иначе машините са на МАИ- Австрия - повечето са за готови сухи смеси, но предлагат и други ...


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход