Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос за довършителни работи и

Публикувано от yassen23 
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:20:00
Мали и сега , ако кажеш читава фирма , направо те водя на ресторант . Аз си бях избрал Еником , други неща които бях харесал бяха в ЕТ Красимир Свиленов май беше има магазин на Дойран до Мартинели .
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:33:01
Въпроса с мебелите е доста по-сложен, защото зависи от вкуса на обитателите, а и колко пари са решили да отделят за това, аз мебелирах двустаен апартамент с полски мебели на [www.brw.com.pl] за около 8000 лева, кухня МДФ - 2.80 с уредите за 3500 лева, спалня около 1200, дивани ъгъл 2200 лева.
Но може и много по-луксозни изпълнения. Всичко е въпрос на съчетаване на цветове и пространство.
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:33:57
Извинявам се, по-напред наистина доста съм се поизсилил. Объркването ми дойде от друга тема, която четох преди това, а там ставаше въпрос и за мазане, шпакловки и т.н.
Но, който невнимава пише глупости. Може да се получи с този бюджет, както колегата вече е писал, с мвнимателно планиране на разходите.

С тези плочки 30х30, трудно се постига хубав наклон на пода към сифона. Освен ако не сте решили да няма такъв заради душкабината.

Извинявам се пак, но жегата си каза своето.
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:42:38
Мале Budimir ,
ти си първият човек в този форум , който признава , че е сбъркал , което не е много трудно като се има предвид колко брокери има тука spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out Иначе , мерси за съветите , наистина бих възприел такива от човек , който има сили да каже сбърках .

Postradal ,
А относно мебелите , как са като качество , срокове , изпълняват ли ги в график , аз смятам за тия 88 кв.м. да отделя 15 000 , така че смятам да ми стигнат .Къде имат представители тези полски мебели .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-22 14:44 от yassen23.
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:47:33
Аз съм доволна от полската кухня, имат много хубави модели, а като гледам сайта на този магазин Еником, виждам че предлагат главно полски спални и секции, за меката мебел май имат доста разноообразие, аз не съм ги ползвала тях, има доста вносители на полски мебели, иначе добро съотношение цена-качество. Гарнитура си взех от Белкаро, доколкото виждам предлагат на различни производители гарнитури, има и на Станков мека мебел.
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:51:13
като срокове се чака доста 1-2 месеца, а иначе аз си ги взех от Пловдив - магазин Сентима.
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:54:24
1 - 2 месеца е добре като срок , не е доста , въпросът е като нямат официален представител е малко кофти .
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:55:06
И аз съм ЗА полските мебели. Купихме си за вкъщи трапезарна маса и столове от Линеа Стар. Е, те не са от тези, които се извиняват като сбъркат, но от качеството и цената на мебелите съм доволен.
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:59:06
А какви са горе долу цените , примерно спалня с 4-крилен гардероб 2 шкафчета - колко е горе долу . Или пък една маса трапезна за 6 човека .
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 15:04:05
Моят съвет е да обиколите първо доста магазини, в Люлин 2 мисля ще откриват нов мебелен магазин, има и голям магазин Лабиринт, на Сливница също има Нова идея мисля се казваше. Но за качеството на монтажа не мога да гарантирам. В Дружба 2 също има голям магазин за мебели, а и Комо в Младост 4.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход