Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос за довършителни работи и

Публикувано от yassen23 
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 13:47:18
Освен това наистина в кухненски бокс ламината се наранява с времето, вече имам такъв опит, така че ако искаш по-трайна настилка - си сложи плочки, или поне няколко реда плочки около шкафовете.
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 13:50:56
Това което ме притеснява е , че става поне за мене де , много грозно подобно разделение , а и нали хола и кухнята е на едно ... Не знам чудел съм се дълго врме , не че ще оскъпи нещо кой знае колко , просто не ми се връзва , не знам . При тебе за колко време взе ламината да се прецаква .
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 13:51:33
Искай подробна оферта от тази фирма за видовете работи и единични цени, както и оферта с изчислени квадратури и единични цени, доста се лъже после с квадратурите., както и срок за изпълнение, можеш да включиш и неустойки в договора за просрочие или некачествена работа /винаги има такива/.
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 13:53:12
ами около 2 години, но зависи от сръчността на домакинята, колко често ще изпуска, разлива разни неща.
Не е грозно уверявам те, вече съм правила такъв преход, трябва само да подбереш цветово плочките и паркета.
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 13:59:25
Мерси за отговора , ами ще мисля , а разни неща като килимче върху ламината няма ли да предпази малко .



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-22 14:03 от yassen23.
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:03:01
Разбира се че може пътечка да се сложи пред шкафовете, въпрос на дизайн е как ще изглежда по-добре, иначе и с ламинат става, но избери по-висок клас 32 например.
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:04:24
О да , цената която споменах 18 - 19 лева с всичко е за клас 32 , как виждаш идеята за килимчето . Остана последен въпрос .
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:10:38
Подбери си подходящо по цвят към шкафовете и плочките, въпрос на дизайн е и зависи от вкуса на живущите. Мисля че не трябва да е много мъхесто иначе ще събира много прахоляк и трохи. Може нещо от тип плътни рогозки, но това е само мое виждане. Аз лично не ползвам килими и пътечки, единствено пред банята и тоалетната имам такива.
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:11:32
Остана въпросът само кога да те почерпя за дадените съвети . winking smiley winking smiley
Re: Въпрос за довършителни работи и
22-06-2007 - 14:16:29
Когато кажеш, аз съм на линия, мога да дам и други съвети относно мебелите, имам доста опит вече и в това отношение.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход