Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся фирма за ремонт на мезонет

Публикувано от alex_arch 
търся фирма за ремонт на мезонет
18-06-2007 - 13:40:20
Здравейте, търся фирма или фирми за отделни видове работи за ремонт на мезонет в кв. "Гоце Делчев". Мезонета е общо около 135 кв.м. - първо ниво около 75 и второ 60. На първо време трява да се разбият няколко стени, да се извозят строителни отпадъци, да се разкрие покрива на едно място където тече. След това трябва да се иззидат няколко стени, някои от които фасадни на тераси, да се подменят всички дограми с нови и да се сложи външна топлоизолация. по тавана и наклонената част на покрива отвътре трябва да се сложи мин. вата, която да се затвори с гипскартон.
Това е на първи етап. На втори етап трябва 2-те нива на мезонета да се разделят с междинна подова стоманена конструкция /дупката е около 3/3,60 м/ и да се избие врата на 2-рото ниво на мезонета към стълбището. Финалният трети етап ще включва всичко остнало като довършителни работи, настилки и исталации.
Моля дайте съвети и координати на фирми и/или строителни бригади, от които сте останли доволни и бихте препоръчали.
Аз съм архитект, направил съм си подробно заснемане на обекта, както и проект на това което трябва да стане.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-06-18 13:41 от alex_arch.
Re: търся фирма за ремонт на мезонет
19-06-2007 - 19:25:52
v koi grad se namira obekta?
Re: търся фирма за ремонт на мезонет
20-06-2007 - 13:37:10
Може да се обърнете към ЕЛ ТЕЛ 2005 ООД на e-mail el_tel@abv.bg
Сериозна фирма с капацитет.В момента строят и блок срещу БИЛА!
Ако искате телефон може да се обърнете и кам нас на e-mail TRUST_LTD@ABV.BG
Re: търся фирма за ремонт на мезонет
21-06-2007 - 22:22:29
...

телефон за контакти
0884357699
моля след работно време ( 19:00 ч. )


Илиян КРАЛЕВ

[vergeltung.data.bg]
Re: търся фирма за ремонт на мезонет
27-06-2007 - 22:01:23
Здравейте!
Ние сме гъвкава строителна бригада с възможности за бързо започване на всякакъв тип ремонти. Ако обявата ви все още е актуална, моля, свържете се с мен - оперативният мениджър, и ще си уредим жива среща с оглед на обекта, на място.
832 49 74, 0889 78 59 00.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход