Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


намаляват ли желаещите за външна топлоизолация
15-06-2007 - 20:33:25
за този сезон забелязвам че все по малко виждам висящи въжета от покривите за външна топлоизолация. дали който направил е направил вече. а и цената гледам е паднала, мин. година 35лв/м2 сега листовки за по 30 лв/м2.
Re: намаляват ли желаещите за външна топлоизолация
15-06-2007 - 21:34:21
Днес само видях на 3 места да висят в Сф.
Може би меката зима си казва "своето".
Имаше тук един колега (в момента забравям кой) правеше сметки за срока на откупуване за панелка и го изкарваше, че при него НЕ СЕ връзва ?!
Re: намаляват ли желаещите за външна топлоизолация
18-06-2007 - 09:49:13
Мисля, че има голяма конкуренция, фирмички бол, всеки маже и лепи.... Иначе големите фирми са претоварени, моите, които ми работят все се оплакват, че не им стигат хората, само разкарват материали...
А 35 лв аз освен на калкан на блок не съм чул, над 40 искат с всичко включено - скеле, изолация ЕПС дюбели, водобрани, ъгли, обръщане мрежа и две ръце шпакловка. ХПС-а е още повече, то самият материал е двойно по-скъп там.
Re: намаляват ли желаещите за външна топлоизолация
18-06-2007 - 10:35:04
Трябва да се види какво влиза в тези 30лв. Ще ти вземат парите по други начини - обрущане на изолация по отворите, завършваща ламаринка горе и т.н. Разпитай добре кое влиза в тази цена. И не се колебай, ефекта е голям, дори когато не се изолира целия блок.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход