Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

СПЕЦИАЛНА ТЕМА ЗА 4OVEK

Публикувано от goran 
Re: СПЕЦИАЛНА ТЕМА ЗА 4OVEK
18-06-2007 - 01:37:51
ej Написал:
-----------------------------------------------------

> Айде нема нужда от шериф на форума. Карай го
> по-кротко, не мисля, че ще постигнеш нещо
> положително с тази тема. Форума си има модератори
> и не мисля, че ти си от тях!

Като чета горния пост виждам,че е писал високоооо интилигентен и "МИСЛЕЩ" ЧОВЕК
имайки предвид колко пъти е употребил кратката но съдържателна дума"МИСЛЯ"и задълбочените му мисли по-незначителния въпрос за спаменето.Не знам защо обоче като чета този пост и се сетих за вица дето една патка вървялаа и мислилаа,вървяла и мислилаааа пък като спряла разбрала,че само си е вървяла.
confused smiley eye popping smiley
Re: СПЕЦИАЛНА ТЕМА ЗА 4OVEK
18-06-2007 - 04:41:21
Горан, без да навлизам в подробности, ще ти кажа моето мнение. Струва ми се, че не си разбрал какво човек е искал да ти каже точно. Освен това трябва да превключиш на дървовиден преглед, за да разбереш кое за кое се отнася, иначе се получава разминаване понякога. Мнението, което ти казва специалист може да ти изглежда абсурдно или несвързано с нещата, но ако навлезеш навътре в проблема стигаш рано или късно пак там.
ej
Re: СПЕЦИАЛНА ТЕМА ЗА 4OVEK
18-06-2007 - 12:49:55
goran Написал:
> .... по-незначителния въпрос за спаменето

Ти си УНИКАТ! Научи се да пишеш правилно, пък после коментирай другите...


:} :} :} ще използвам и една друга дума, може би нова за теб - ЗАБЕЛЯЗВАМ. ЗАБЕЛЯЗВАМ, че пишеш доста неграмотно clap: :}
Abu
Re: СПЕЦИАЛНА ТЕМА ЗА 4OVEK
18-06-2007 - 21:43:28
... липсват му и 7 (седем) запетайки... И аз не всичките ги пиша, но чак пък седем за две изречения!
Re: СПЕЦИАЛНА ТЕМА ЗА 4OVEK
19-06-2007 - 08:05:05
Ха хванахтеме. :} clap: То като няма какво да каже човек и запетайката си върши работа. :} clap:
Abu
Re: СПЕЦИАЛНА ТЕМА ЗА 4OVEK
20-06-2007 - 07:01:18
Горан, не се сърди, в случая критиката е повече шега. Все пак отчитай, че като не се виждаме наяве, правописът и стилът са това, по което съдим за отстрещната страна. Никой не е толкова перфектен, та да има право да коригира чуждите мнения. Затова само коментираме с лека насмешка по-разпалените изказвания, т.е. когато някой си го проси.
А за запетайките не си прав! В постове във форум може и да не са много важни, но в официален документ са! Ако нямаш навика да пишеш правилно, може да допуснеш съществена грешка във важен документ. И не става "днес пиша набързо, ама утре като внимавам, ще стане по-добре"! Иска ми се да направя следната аналогия: добър професионалист е не този, който може да работи качествено, а този който не може некачествено.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход