Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ел инсталиция

Публикувано от tanija 
ел инсталиция
04-06-2007 - 13:10:53
Търся фирма да ни смени ел инсталицията. Някой има ли представа колко може да струва заедно с материалите и труда. Става въпрос за тристайно жилище.
Re: ел инсталиция
04-06-2007 - 23:00:16
Много е относително колко срува. Трябва по-точно да се каже, какво искате да подмените и преправите. Ако ти кажа, че ще Ви излезне 1000 лв ще е вярно, но пък има и варианти и 3000 да не стигнат. Какво е жилището, тухла или бетон? Ще се копаят ли нови канали или ще се ползват стари трасета. Има и още неща, за които не сте упоменали.
Въпроси към Budimir
12-06-2007 - 09:29:31
Здравейте,
и аз се интересувам от смяна не ел. инсталация!Става дума а тристаен тухлен апартамент,около 85 квадрата,ще се прекарват нови трасета, но не много и ще се сменя ел.таблото на апартамента!Колко долу горе би трябвало да излезе и ако може да ми препоръчате фирма или човек ,които да извърши смяната!
Re: ел инсталиция
12-06-2007 - 17:13:57
Доколкото съм запознат цените се определятна "точка" тоест колко ключа или контакта имате.Много е относително и трудно така да се даде цена без оглед на място.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход