Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт на вход, смяна на тротоар

Публикувано от mancheva 
Ремонт на вход, смяна на тротоар
04-06-2007 - 09:43:11
Здравейте, домоуправител съм на входа на малка четириетажна кооперация. Настилките около входа са пропаднали, а отделно от това трябва да се сменят тръбите на канализацията, тъй като при дъждовете се събира много вода. Става дума за подмяна на около 40 кв. м тротоар и около 10-15 м тръба. Посъветвайте ме как да намеря майстор, който да свърши тази работа. Също така моля, някой, който е правил боядисване на подобен вход да ме ориентира за цените. Работата е там, че се разпореждам с чужди пари и това ме кара да бъда по-внимателна, за да не предизвикам необосновани обвинения от съседите. Благодаря
Re: Ремонт на вход, смяна на тротоар
04-06-2007 - 10:44:51
а мъже във входа няма ли да свършат работата , а вие да ги почерпите с част от парите ,а другата част да се използват за работа която е специфична и наистина иска специалист smiling smiley
Re: Ремонт на вход, смяна на тротоар
04-06-2007 - 11:14:36
Г-жо Манчева,

Боядисването с измазването на стълбището ще ви струва около 1000 лв; не се занимавам с това, но в нашата малка четириетажна кооперация търсихме по различни оферти и цените бяха такива :-)
Re: Ремонт на вход, смяна на тротоар
05-06-2007 - 21:05:33
Хората, които идваха по случайни обяви, дадоха доста по-ниска цена от 1000 лв. за боядисването. Както и да е, за това оферти се намират. Но за тротоара нищо не намерих, впрочем то не е 40 квадрата, зле съм преценила, към 60 е. Иначе мъже има, но или не искат да си цапат ръцете или жените им прекалено внимават някой да не се преработиsmiling smiley А и в крайна сметка по-добре е за работата да си намери майстора.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход