Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Вградена прахосмукачка

Публикувано от ToniA 
Re: Вградена прахосмукачка
15-10-2010 - 15:47:50
Дай координати на продавача, плийз. Не разбрах какво е това телефонно кабелче?
Аз ги бях отписал и вече завърших и влезнах у къщата иначе ги гледах на груб строеж да прекарам тръбите най-безболезнено...
Re: Вградена прахосмукачка
15-10-2010 - 18:26:57
Хм, забравил съм фирмата, че и марката. Май ще трябва да се разходя до там, а далечко. Аз по едно време мислех дали да не им стана един дистрибутор за България ама то с тази криза в строителството взех че се разколебах. Представи си че след като в Канада цената в магазина е $500 каква би била себестойноста и!

Кабелчето служи когато мушнеш маркуча в етажната розетка и натиснеш пусковото копче прахосмукачката в гаража да заработи.
Ще видя какво мога да направя. То аз ще правя контейнер та като нищо мога да сложа 2-3 парчета, при тез цени ще си покрия масрафа. Шегувам се*xxx*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Вградена прахосмукачка
16-10-2010 - 15:38:08
А това като се развали,какво правиме...? Стандартната прахосмукачка я изхвърлям и си купувам нова! Много е тарикатско иначе ,но да навлезе масово и да има кой да ги обслужва тия инсталации.Иначе не са чак толкоз скъпи- те тия дето въздиша жената по тях по магазините ,не са много по-евтини, а трябва да я влачиш по етажите ...
Re: Вградена прахосмукачка
17-10-2010 - 01:41:18
Моята е с 10 г. гаранция на мотора, то има ли друго.

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Вградена прахосмукачка
24-11-2011 - 02:52:38
И аз се запалих по такава система, сега съм в ремонт на етап бомба паднала и ще си я правя, но цената на агрегата в БГ е ужасяваща. Преглътнах розетките по 50 кинта, другите материали са дребна сума, но ми трябва самата прахосмукачка. В ебЕй има разни оферти,Все американци с по 150$ доставка. при цена на прахосмукачката 400$, но няма на нито една от масово предлаганите италиански фирми. Предпочитам италианци заради вероятно по ниската цена на доставка. По принцип италианците нямат скрупули и продават на крайни клиенти, въпроса е доставката. Някакви идеи?
Re: Вградена прахосмукачка
24-11-2011 - 10:08:53
Като поръчваш нещо от щатите,гледай на колко волта работи.Че там са на 120 волта.Откакто производството се изнесе в Китай, повечето ползват 220 волтови мотори,които после се адаптират за 120.Но огромна част от продукцията си е още без трафове,директно за 120.Не е кой знае колко сложен за решаване проблем,но и той струва пари.
Re: Вградена прахосмукачка
24-11-2011 - 14:36:17
Тази дето я купих е с ел. мотор от Унгария, другото Китай, тук само се сглобяват. Видях ги на едно изложение и представителят на местната фирма ме увери че мога да я поръчам и с мотор за Европа. Както споменах преди, гаранцията е 10 г. а това говори доста. Виждал съм работещи прахосмукачки на повече от 15 год. така че няма място за притеснение, а и един ел.мотор се сменя на всякъде. Ако я намериш на старо също ще върши работа, другото са розетки и тръби.

Успех

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Вградена прахосмукачка
24-11-2011 - 14:42:37
В 12 см стена как се вграждат тръбите, предполагам са поне ф 50-60мм ?
Re: Вградена прахосмукачка
24-11-2011 - 20:23:27
На колко етажа е къщата и къде смятате да монтирате прахосмукачката?

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: Вградена прахосмукачка
28-11-2011 - 10:51:54
avatar
това как се конкурира с прахосмукачките с водни прахоуловители, които също са към 1000-2000 лв ?

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход