Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Проблеми със съседи - нужда от съвет

Публикувано от aiya 
Re: Проблеми със съседи - нужда от съвет
21-04-2007 - 17:50:51
Hallo, aiya

da ne ti püka - ne moje da te sadi, zastoto niklopi njama da i obarne vnimanie.Koi ste se zanimava s dokazvane dali tova e taka.
Az, obache, na tvoe miasto, bi i kazala lübezno - da, dobre, razbira se, nepremenno.Vednaga, stom imam vreme.I taka vseki pat - s usmivka.
Neka da chaka i da se nadiava - pone njama da ti hodi po nervite.
Re: Проблеми със съседи - нужда от съвет
21-04-2007 - 21:52:36
Преди две години една вечер идва съседката отдолу и ми вика до една седмица да си оправя терасата за да не и тече че си била остъклила балкона.Аз и казах че отгоре нямам козирка и освен да се моля да не вали нищо не мога да направя.Повече не идваше да се разправя.Тази година успях да си затвора балкона с покрив и сложих дограма но с другите съседи имах проблеми.но като отидох в районното оттам ми казаха че спокойно мога да си правя ремонта и оттогава съм им забранил да ми звънят на вратата за глупости и въобще не им обръщам внимание.Като си направите ремонта застраховайте си апартамента и тогава ако съседите имат претенции изпращайте ги при застрохователя си.Успех. smiling smiley
Re: Проблеми със съседи - нужда от съвет
22-04-2007 - 00:15:13
Hallo,aiya
izvinjavam se za obarkanoto pisane - niamam kiriliza
Re: Проблеми със съседи - нужда от съвет
22-04-2007 - 15:03:17
здр.аз в една друга тема написах преди 2 дни моите първи сблъсквания с новите ми съседи.проблема е при мен,че ми казаха да не си използвам цитирам коритото (имат предвид ваната),защото при тях течало.после ми подхвърлиха,че този проблем е от 30 години (блока е на 20 години,но сега няма да правим пререкания за 10 год. smiling smiley ).позачудих се как можеш да не оправиш проблем които е от толкова години?
днес касиерката на блока ми каза,че да не ги слуша съседите под мен защото не били съвсем наред.завсеки случаи мисля да се опитам да разбера какъв е техният проблем,ако мога ще го отстраня.ако неискат да ми съдеистват,а само ще ми заповядват ще ги отсвиря и те съветвам да направиш същото
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход