Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ново строителство Варна, Владиславово

Публикувано от vanity 
Re: Ново строителство Варна, Владиславово
13-08-2008 - 12:55:45
Извинете но във Владиславово си е мн добре. Вие ако не сте живяли в квартала няма как да знаете. Тук си живеем и работим и бихме искали да продължим така. Не виждам с какво др квартали са по добри от този-още по претъпкани. Плюс това тук си има всичко- а и цените към центъра са отвратително чак нагло високи
Re: Ново строителство Варна, Владиславово
13-08-2008 - 13:45:37
Истината е че всички плюят Владиславово заради циганите. Но като цяло е добър квартал има си всичко ... като започнете от пазар.. барчета.. Пикадили.. 50 автобуса ходят до там... smiling smiley всичко което е нужно на един човек. Ако ги нямаше циганите щеше да е супер ама... smiling smiley

Аз не живея там.. но виждам далечна перспектива у него квартал.
Това което не ми харесва също е че е близо до летището и се вдига адска аларма.
Центара няма кво да го коментираме там циганията е по голяма предвид намиращия се в близост пазар и ЦК .. smiling smiley
Re: Ново строителство Варна, Владиславово
13-08-2008 - 17:31:59
avatar
В Трошево си е на далавера инвестицията - за другото не го знам ....Въпрос на предпочитание.....
Само заради джипситата не ми се ще да си помислям за квартала....
Още повече че се канят и да ги местят тия от автогарата натам....
winking smiley

Чест и почитание
Re: Ново строителство Варна, Владиславово
14-08-2008 - 00:32:17
няма да ги местят там не се бои smiling smiley ще ги пратят тука горе в каменар или долище.Където има много техни братя с цели махали.. smiling smiley добре че тука в моито село няма мангали.. много съм доволен smiling smiley

та за добър квартал.. по скоро Младост отколкото трошево но както и каза.. въпрос на предпочитания smiling smiley
Аспарухово ще става голяма работа след време... smiling smiley в момента много пари се наливат у този квартал... то плажове градина и тнт... smiling smiley а е каде каде по близо до центара от някои други кв. smiling smiley един мост ги дели... които се минава за 2-3 мин. smiling smiley
Re: Ново строителство Варна, Владиславово
14-08-2008 - 08:07:23
avatar
Гледах в сайта какво ще става във Варна идните 20 години и чак свят ми се зави.....
Много пари ще се налеят и в инфраструктурата на града...Предстои Аспарухов мост 2,ЗПЗ ще става все по голямо като зона ,но ще се набляга на фабрики и т.н.
Ще се изгражда Яхт порт точно на топлата вода срещу мангуните- затова ще ги махнат скоро време....
А иначе Владиславово ще е гот,но казах от какви съображения съм воден.... :]

Чест и почитание
Re: Ново строителство Варна, Владиславово
14-08-2008 - 11:59:25
Относно циганите мога да кажа че наистина има но те са си в крайните части на квартала а в по централните си е супер. Ние за това си търсим в по централните части на квартала. Тук си е супер
Re: Ново строителство Варна, Владиславово
14-08-2008 - 16:00:14
О то бъдещия план за Варна отдавна е изготвен... smiling smiley
Вярно е това за втория мост...
а яхтеното пристанище ще е на мястото на сегашното пристанище варна изток долу до гарата... smiling smiley а не на топлата вода. Поне аз така знам тъи като имам човек у семеиството които работи у пристанището в момента. А контеинерния терминал ще е на мястото на мангалите които трудно ще изгонят ама те тим не си поплюват.. ще им намерят цаката бърже ... Аз в момента се мъча да се уредя крановик там.. но чесно казано... по лесно е да умреш отколкот да влезеш там.
Но така или иначе всичките тези неща едва ли ще станат скоро.. както казахме след 20тина години живот и здраве... :}
в момента се трупат основи за път свързващ каменар и ТВ кулата... ( малко безмислено според мен ) тъи като живея в него регион и не виждам перспективата. По скоро да оправят пътя от вятърна мелница нагоре... че е заприличал на нищо с тея трапове.

Re: Ново строителство Варна, Владиславово
14-08-2008 - 19:00:52
avatar
Калински проекта е променен заради ниския аспарухов мост - бил с 23 метра по нисък от този в костанца ,пост терминала и яхтеното просто се завъртат като места...
Вярно - вече 5 пъти слизах тия дни откъм каменар - то просто път не останало.....
А данъците високииии,че и бог далеко.....То тук само политици и пъдари останали.... :]

Чест и почитание
Re: Ново строителство Варна, Владиславово
15-08-2008 - 11:47:14
ами аз всеки ден слизам по него път тъи като от година и нещо сам у Куманово. Добре че при нас няма цигани за разлика от цялото гето в каменар..
а пътя от Каменар до ВиК няма кво да го коментираме. Ще кажа само че зимата влязахме в такава дупка че спукахме предна лява и задна лява гума ! Добре че армеиците покриха всички разноски че едната зимна гума е 500 стотака което са си пари. Идваха мериха с линия дълбочината на граифера.. само и само да не дават пари.. ама кат виждат че гумите са сложени преди няма и месец.. нямаше де да идат мама им ненаядна. Та въпросната дупка е там където е Рамката с Камерите на изхода на Варна - СРАМОТА. Пътя както казах няма го коментираме... еи ся кат стане поледица зимата ще се отворят 3 пъти по големи дупки и ше стане една... smiling smiley Краино време е да го оправят но дали ще стане скоро нз.

А политиците... аз сам младок.. не разбирам много от политика но има една приказка за нашите - Политиците свине , държавата кочина winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-15 11:48 от kalinski.
Re: Ново строителство Варна, Владиславово
15-08-2008 - 15:49:22
явно никой не знае тук за нови обекти които ще се строят във В-во sad smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход