Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на груб строеж

Публикувано от bnm 
Re: Цена на груб строеж
23-08-2008 - 12:24:11
Здравейте .Аз съм в строителния бизнес от 5 години.цената на груб строеж зависи от строителния план.от сложноста до простотата на изработване на една сграда
Re: Цена на груб строеж
24-08-2008 - 17:59:05
Да ви се похваля с последният "ташак", който ми сервираха.Значи цената за груб строеж на 250м2 РЗП на един етаж, без материали 59 000лв.Искам да подчертая, че в проекта няма нищо сложно или изчанчено за изпълнение.Цената не включва изкопни работи, дренаж и хидроизолация.Какво ще кажете а? :g:
Re: Цена на груб строеж
24-08-2008 - 20:00:11
възможн ли е да видим по-актуални цени от това лято
Re: Цена на груб строеж
26-08-2008 - 13:55:06
около 20000 за посочената квадратура с фирма..Ако я караш стопански може и да спаднеш 3-4 хилки.Просто си умножи раб.дни по брой хора по надник и ще си актуален.Това с труд на кв. метър е измама.На мен бригада ми искаха за основи и две плочи плюс покрив по 65лв/м2.Е кво излиза-квадратурата ми е малко над 200,а те умножават 4 по 100 по 65.
А за тея 59000лв. да не правят и свирки в тая цена
Re: Цена на груб строеж
27-08-2008 - 00:02:40
здравейте искам да попитам някои знае ли колко върви груб строеж с бетонни блокчета за кв.м. ще строя къща на два етажа по 85кв на етаж блгодаря ви предварително moody smiley:
Re: Цена на груб строеж
27-08-2008 - 16:49:13
Цени до АКТ 15 - фирма Innovative Building Technology


Примерни готови проекти [www.ibt.bg]
Re: Цена на груб строеж
27-08-2008 - 18:03:13
Kodzhamanov цените ви са пълна лъжа, по този начин човек изобщо неможе да се ориентира колко ще му излезе строежа.Това не са цени до акт 15 .Този акт не се издава без прекарани инсталации.....
Re: Цена на груб строеж
27-08-2008 - 18:43:31
Ако си достатъчно грамотен ще прочетеш какво не включва цената....не включва и изкопни работи и други неща, и не разбирам защо ме свързваш с тази фирма аз просто давам предложение!

Re: Цена на груб строеж
27-08-2008 - 23:07:50
Не те свързвам извинявай, но така обявени цени са си пълно мушенничество. Каква е тая цена за къща която не включва изкопните работи нито финишното покритие за покрива нито нищо вътре и ми говорят за акт 15. Направо си е смешно.
Re: Цена на груб строеж
28-08-2008 - 08:23:39
mtodorov Написал:
-------------------------------------------------------
> Не те свързвам извинявай, но така обявени цени са
> си пълно мушенничество. Каква е тая цена за къща
> която не включва изкопните работи нито финишното
> покритие за покрива нито нищо вътре и ми говорят
> за акт 15.


Това ,че сте малко неграмотен личи по правописа Ви !
Затова не може никой да ви се сърди ,че не можете да си направите сметка по
дадената информация в сайта на ibt.bg
Основите се правят след геоложки доклад ,снегови натоварвания по зони,и др.
Покритието на покривите -според желанието на клиента- например керемиди 11 бр./м2
всеки може да го пресметне -това се учи все пак в началното училище!
Що се отнася до електро , ВиК и ОиВ -може би от фирмата трябва да са ясновидци за да са наясно какво решение желае клиента!
Но толкова мислене явно не Ви е по силите ,по лесно е да изказваме ,категорично ,компетентно мнение , но все пак - Всеки вижда толкова ,колкото знае !
:g:




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-28 08:27 от apex build.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход