Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дограма със стъклопакет с огледални стъкла

Публикувано от humhum 
Дограма със стъклопакет с огледални стъкла
10-02-2007 - 05:28:41
Интересува ме може ли да се сложи ПВЦ стъклопакет с огледални стъкла (син стопсол ако така се казва) за стая. Въпроса ми е ще влиза ли светлина в стаята или през тези огледални става много тъмно. Също така каква е гледкат през тях като гледаш от вътре на вън. Просто искам да си сложа таквива стъкла в стаята и си мисля че ако отвън са не прозрачни няма нужда да слагам переде или щори пък и ще имам добре гледка през прозореца.

Ако някои е виждал такива да каже как е


целта е нещо такова






а също някой знае ли дали дези стъкла стават прозрачни през ноща когато навън е тъмно а вътре се светне лампа

защо никой не си слага такива стъкла?



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2007-02-10 07:53 от humhum.
Re: Дограма със стъклопакет с огледални стъкла
15-02-2007 - 10:33:39
Здравейте, винаги повтаряме на клиентите , тези стъкла /стопсолите /не са жилищно помещение, става много тъмно в стаята, променя изгледа навън, дори и да е слънчево вън, като погледнеш е много мрачно и вечер като светнеш лампите, всичко се вижда , както при нормалните стъклопакети.....
Често се е налагало да ги сменяме при упорити клиенти, които не искат да чуят, та после си плащат отново за нормални стъклопакети....

Референции Sunny Beach
Re: Дограма със стъклопакет с огледални стъкла
15-02-2007 - 13:42:13
Тия стъкла са за банка winking smiley
teo
Re: Дограма със стъклопакет с огледални стъкла
15-02-2007 - 14:27:53
filmatoplo Написал:
-------------------------------------------------------
> Тия стъкла са за банка

Не стават за банка. Изискванията при банките са доста по-големи. Слагат се многослойни стъкла, които издържат на различни физически третирания. Антивандални, куршумоустойчиви и т.н.. Това от своя страна изисква и по-различна дограма и т.н. Разбира се слагат се фолиа или стъклото е оцветено но това в друг въпрос.

Re: Дограма със стъклопакет с огледални стъкла
15-02-2007 - 18:45:14
Виновен съм smiling smiley
Re: Дограма със стъклопакет с огледални стъкла
22-02-2007 - 11:56:54
abe stava za staq sto da ne stavat
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход