Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изграждане на покрив зимно време

Публикувано от minchoto 
Re: Изграждане на покрив зимно време
31-01-2007 - 03:19:00
Re: Изграждане на покрив зимно време
31-01-2007 - 03:48:06
Покрива се завърши миналата седмица, керемидите ги почваме до няколко дни.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-01-31 03:50 от bansko7.
Re: Изграждане на покрив зимно време
31-01-2007 - 16:23:27
zdraveyte, minalata godina po tova vereme zavarshih me edin pokriv i ne e imalo nikakvi zatrudnenia s zimnoto vreme
pri vashe jelanie bihme mogli da vi napravim pokriva .
No e neobhodimo da ni pratite skicata na pokriva da vi dadem oferta

телефон за контакти
0884357699
моля след работно време ( 19:00 ч. )


Илиян КРАЛЕВ

[vergeltung.data.bg]
Re: Изграждане на покрив зимно време
03-02-2007 - 19:32:36
Не мерси. Предпочитам да поизчакам малко. За вас сигурно не е имало проблеми ама недай си боже при реденето на дървенията да завали или хване някъв луд студ вие ще си стоите в къщи пък аз ще си бия главата със скапания материал. Пък и аз имам кой да ми го направи и ако кажа още утре ще започнат.
Re: Изграждане на покрив зимно време
04-02-2007 - 17:23:49
Установих, че капаците ми отдолу не са замазани, а само отстрани, възможно ли е на хоризонталното било да текат? .. поне на мен ми изглежда , че може да се набива вода там където единия капак стъпва върху другия ...
Re: Изграждане на покрив зимно време
04-02-2007 - 18:28:45
Хубаво е разтвора за мазане на капаците да бъде силно циментов или - пясък, цимент и малко вар за лепкавост , може и дасе оцвети разтвора в цвят като на керемидите .
Re: Изграждане на покрив зимно време
04-02-2007 - 18:31:43
Хубаво е разтвора за мазане на капаците да бъде силно циментов или - пясък, цимент и малко вар за лепкавост , може и дасе оцвети разтвора в цвят като на керемидите . Крайните долни капаци се ковът за дъските - за целта трябва да има отвори по тях .
Re: Изграждане на покрив зимно време
14-02-2007 - 11:43:14
Sadolin e impregnator za darvenata konstrukcia. Predpazva darvoto ot vlaga i muhali. Ne e locho da se ponamajat predi montaja na keremidite. A ako ne pravite suh montaj na kapacite, a gi podmazvate, preporachvam vi da izpolzvate BORO Terakol. lepi super i niama da mradnat.




Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход