Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Защо никой не споменава Тисен?

Публикувано от fenster 
Защо никой не споменава Тисен?
19-01-2007 - 12:05:38
Чета форумите с интерес и е много жалко, че никой не казва нищо за един от най -добрите, в техническо отношение PVC профили /вече с ново име Inoutic/.....Ние сме производител на дограма вече 11 г. и все с този профил, много интересно защо тук никой няма опит като клиент с тази продукция....Може би е липса на масова реклама, но въпреки това ми е чудно , че няма дори случайно споменаване на този профил....
Re: Защо никой не споменава Тисен?
19-01-2007 - 12:11:12
Двете ми остъклени тераси - около 40 квадрата са с Тисен, BU обков, на едната тераса Фолксваген м-ми, вече станаха на 7 години, доволен съм от профила и механизмите, не съм доволен от стъклопакетите и сглобката
Re: Защо никой не споменава Тисен?
19-01-2007 - 12:18:34

Absolütno ste prav.Az imam ot njakolko godini takava dograma - mnogo sam dovolna.Apartamentat mi e na mnogo ojivena uliza - izobsto ne se chuva nikakav schum, niama prah, izolazijata e mnogo dobra.
I izglejda mnogo dobre - apatramentat mi pridobi savsem drug vid.

Po - kasno slojih na drug apartament drug vid dograma, zastoto beshe po - eftina.
I sravnenie ne moje da stava,vav vsiako otnoshenie.

Moga samo da ja preporachem, s chista savest.I az se ochudvah, che nikoi ne spomenava nisto za neja.
Re: Защо никой не споменава Тисен?
19-01-2007 - 12:40:47
Радвам се, че все пак има доволни клиенти, защото ми омръзна да чета изказвания , че Саламандър или Рехау са "мерцедесите" на дограмите.....И най -лошото е , че такива изказвания са от хора, уж компетентни в тази дейност.....
Прави са хората като казват, че най-важното е фирмата производителка на дограмата....но не ми се ще да чувам изказвания от рода на ..." този профил е най-добрия"......Вече 10 г се занимавам с производство на дограма и сме дъщерна фирма на немски производител, който работи вече близо 25 г. дограми в Германия....всяка година посещаваме изложенията за прозорци в Нюрнберг и истината е , че са няколко профилите в Германия, които имат изключително добро име...- Тисен , Века, Кьомерлинг, Рехау, Шюко....всички отговарят на техническите изисквания на Института за прозоречни системи в Розенхайм!

Така че, смело, поръчвайте си дограми с тези немски профили без да се замисляте кой бил най-добрия.....важното е, фирмата , на която сте възложили изработката на дограмата , да знае как трябва да я направи....!
Re: Защо никой не споменава Тисен?
19-01-2007 - 12:56:47
fenster,

за колко време се изпълняват поръчките по това време на годината, е, зная че зависи от поръчката естествено, но за 50-60 квадрата...
На времето само Финстрал си караше поръчките за дограмите направени в Италия, останалите внасяха профилите и тук сглобяваха, взимаха стъклопакетите от Кристиян Нейко най-вече - поне аз на такива попадах...още ли е така.
Къде ви е цеха и би ли ми казал обект, където дограмата е ваша.
Мога ли да ти пратя спецификация за оферта.
Ако искаш пусни ми лично съобщение, да не спамим тук.
Re: Защо никой не споменава Тисен?
19-01-2007 - 13:26:13
Stefan,

ние работим тук, в София имам предвид, но профилите са внос от завода в Боген, Германия...сега сроковете са около 2/3 седмици за изработка ...хубавото време ни изненада, та работа има колкото искаш.....спираме като паднат температурите, не обичам да монтираме под нулата, нараняват се профилите при монтажа, а и e кучешко време за работниците....
Мога да ти пратя нашия сайт, там има и обекти, които сме правили.....една част....погледни ги, ако искаш....най-вече в София работим, защото иначе си оставме парите по пътищата само, но и такива обекти сме изпълнявли....
www.rrpfenster.com
Re: Защо никой не споменава Тисен?
19-01-2007 - 13:40:19
Ама аз строя почти в София - над Панорамен път, на средата на разстоянието между Панорамен път и лифта за КОпитото... Близо до бар Шишарка Има асфалт дотам, така че влизам май в района ви за монтаж, или бъркам...
Re: Защо никой не споменава Тисен?
19-01-2007 - 13:46:54
Сигения ми е обкова, не Би-Ю, заблудих се.... Отворих ви сайта и включих...
Re: Защо никой не споменава Тисен?
19-01-2007 - 13:53:33
Влизате, разбира се....значи сте строител......!
Има обков GU, но ние не работим с него.....
Като казвам, че не обичам да работим много далече, имам предвид, че се чудя на фирмите, дето идват например от Пловдив или Берковица, с няколко прозореца натоварени само, и като знам, че работниците много-много не си включват мозъка дали са взели всичко като тръгват за монтаж......та ми е просто чудно....Разбира се, при добра логистика всичко става.....ама нали знаете , тогава сам трябва да си свършиш работата....за да стане...
Re: Защо никой не споменава Тисен?
19-01-2007 - 14:39:34
Да и строител станах, откак почнах да си сменям жилищата. До 98 живях безгрижно в Захарна ф-ка и после като си купихме нов апартамент на замазка и шпакловка се почна... Сега строя еднофамилна къща, та съм строител по необходимост, не по занятие.
Но както е тръгнало, може да почне да ми идва отвътре.
Не, извън кръга на майтапа - не съм фирма, не ми трябва фактура, искам да си поръчам дограмата за къщата, имам спецификациа на необходимите ми дограми и понеже стана дума за Тисен, дограма която ползвам с удоволствие май вече 7-ма година, просто питам дали е възможно да ви дам тази спецификация и да искам оферта.
Това е.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход