Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съсипаха ми банята, моля помогнете

Публикувано от illyzz 
Съсипаха ми банята, моля помогнете
07-12-2006 - 13:10:18
В банята, която е горе-долу 20 квадрата трябваше да се налепят плочките не с прав ъгъл, ами скосен ако се сещтате какво имам в предвид. Реже се плочка и се лепи по ъглите. Майсторът препоръчан и прехвален я направи потресаващо без да преувеличавам, съсипа ми и банята и плочките, които никак не са евтини. Моля, ако някой може да ми препоръча човек или някой от форума е такъв, който може да ми помогне да ми пише. Единственото нещо, което може да се направи е да се изкъртят ъглите и да се налепят наново, няма нужда да се кърти всичко, защото по стените не е много зле. Плочките за ъглите са рязяни и пилени за да ги лепи върху другите, а не в празното постранство,съответно те са криви фугите също просто не става да си затвориш очте. Много благодаря предварително.
Re: Съсипаха ми банята, моля помогнете
07-12-2006 - 13:28:19
Е, има си специални завършващи профили за тая работа, от години не знам да пилят плочи... Явно майсторът е бил от най-печените.
Сега че къртите, проблема е ч е трудно че намериш майстор, защото работата не е много, а е връткава и не си струва от негова гледна точка, не се изплаща, а работа има достатъчно засега. Но търси упорито, дано имаш късмет.
Re: Ще ми кажеш ли повече за тези профили
07-12-2006 - 13:49:44
Дано някой да помогне, за цената ще се договорим. Този ми съсипа испанските плочки за сума пари...а пък и баня не се прави всвки ден. Тъпото е че аз от строителство не разбирам, а майстора явно е малко правобитен мойе би ако ги бях лепила аз по добре щтях да го направя... А бих искала да те попитам за тези профили, ако можеш да ми кажеш повече за тях. Ако става въпрос за пластмасовите лайсни ги знам, ако е за друго моля те да ми кажеш какво представляват. Мерси предварително
Re: Съсипаха ми банята, моля помогнете
07-12-2006 - 16:15:39
Точно, пластмасовите лайсни, но се продават и метални, иноксови, патинирани, медни ако щеш, всичко има, с всякаква форма, Едното рамо е по-дълго и влиза в теракола под плочката, отпред и отгоре остава заострената или заоблена (в зависимист от профила част, като ръба на плочата за скриване остава в него. Другата плочка застава под 90 градуса на така формиралия се ъгъл и така грозният й страничен ръб се скрива,
Може и с пилене - моята баня е правена точно така преди 6 години, тогава не бях чувал за профили, но майсторът ми беше майстор и ги направи идеално, само дето после 2 кофи латекс едва покриха стените на спалнята където беше пилил.... Беше я направил на тухларна....
има и по-друг вид профили, но не мога да ти ги опиша, порови се, или иди например в Минера - магазина им е недалеч от пирогов, мисля че и сайт имат, там ще разгледаш. Може и да не купуваш - техните не са много евтини, но поне ще се ориентираш...
Успех!
Re: Съсипаха ми банята, моля помогнете
07-12-2006 - 19:48:16
eye popping smiley :g: :g: sad smiley winking smiley sad smiley sad smiley smoking smiley :} clap: -> moody smiley moody smiley moody smiley
Re: Съсипаха ми банята, моля помогнете
08-12-2006 - 10:19:08
а плати ли? преди години бях на зор и на мен един такъв "майстор" ми нареждаше плочките ама го изгоних на средата и не му и платих така че за да намалиш загубите не плащай!
Re: Съсипаха ми банята, моля помогнете
08-12-2006 - 19:31:25
За съжаление бащта ми се занимава със заплащането и там явно е и проблема. Платено е и майсторите се разкараха, но оставиха потресващи резултати... надявам се все пак някой да помогне. Ако може някои да ми препоръча човек много ще съм благодарна
Re: Съсипаха ми банята, моля помогнете
15-01-2007 - 01:46:02
zdrasti.sajalqvam za banqta ti.imam poznati ,koito se zanimavat s tova i se spravqt dosta dobre.rabotqt na sravnitelno niski ceni i moje6 da vidi6 predvaritelno osastestveni ot tqh obekti.ako iska6 pove4e info,pi6i pak.4ao ot men.Bobi
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход