Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

PVC dograma

Публикувано от Liliana 
PVC dograma
27-10-2006 - 09:30:34
Интересува ме дали са добри дограмите на Вайс профил и фирма, която ги поставя.
UPI
Re: PVC dograma
30-10-2006 - 22:05:01
avatar
Калпав профил. Потърси си фирма с профили VEKA.
Re: PVC dograma
01-11-2006 - 14:34:43
E , от евтините решения е най приличен. Препоръчвам четирикамерния пред трикамерния такъв, по изпипан е . Единственият явен недостатък е не особено добрата съвместимост с механизмите на Siegenia , просто трудно се затваря и отваря. За други механизми не знам , но предполагам е същото.
Re: PVC dograma
01-11-2006 - 19:22:37
Саламандър , Ка Ем Джи или Линг Профил .
Re: PVC dograma
07-11-2006 - 17:38:16
Weissprofil е турски профил, произведен в БГ. Фирми много, които го произвеждат....слаба статика, лоши технически показатели....Обърни внимание не само на профилите и обкова, а най-вече на производителя на дограмата....Погледни нашия сайт, ако те интересува...не е самореклама, можеш много да научиш....
www.rrpfenster.com smiling smiley
Саламандър или Профилинк...
09-11-2006 - 12:41:40
Написах го на друг топик, ще го кажа и тук:
Най-добрата ПВЦ дограма безспортно е Саламандър ( но и е почити най-скъпата) - все пак хората дават 50 години гаранция, а и са доказани по цял свят. Добрата алтернатива за мен е ПРОФИЛИНК - в началото имаха проблеми, но продуктите им са все по-качествени, определено инвестират в бъдещето си. Няма да коментирам останалите - не ми е целта да оплюя дадена система, ще кажа само че моите клиенти са фирми които произвеждат дограма, видял съм адски много...А за конкретна фирма - аз имам една любима в София - "АлВик 1" (www.alvik1.com) - на сайта им можеш веднага да провериш колко ше ти струва даден прозорец, за по-подробна консултация - звънни им. Хората са адски точни и нещо почити невероятно за нашето съвремие - НЕ са алчни. Да, наскоро си намалиха цените на една от системите, без съответния производител да го е направил. Друга фирма която ми хареса много е БоАл-Пласт, за жалост нямат сайт да Ви го дам. Ако не сте от София - "Лорекс" също се е доказала на пазара, имат представителство в няколко града, но не знам точно кои (със сигурност Шумен и Плевен).
Това е.
Успех,
Владо
teo
Re: PVC dograma
09-11-2006 - 13:25:27
В апартамента си имам REHAU. Не съм доволен и не ме интересува кой се е изгаврил с името на тази ПВЦ система. Факт е, че духа, не се затваря добре и дори и след напасването ефекта е същия. Не виждам как някоя фирма ще ме убеди пак да си сложа такава дограма.
Re: PVC dograma
20-11-2006 - 22:47:37
Въпрос на фирма - вярвай ми. Рехау не е най-добрата дограма, но в никакъв случай не е толкова калпава, колкото ти я описа. БоАл-Пласт работят с тоя профил - аз съм сигурен че болшенството от клиентите им са доволни. Ето и още един жокер ПроПласт - още една фирма която ме е впечатлила и макар да не съм и клиент, мисля че няма да Ви разочарова - също работи с профил РЕХАУ.
И най-накрая, да не забравя да похваля моите любимци - АлВик 1.
Успех!

Владимир Василев
+395(0) 898 660 368
+395(0) 887 812 586
ICQ : 123523731
SKYPE : vladovasilev3
[www.vladovasilev.hit.bg]
vladovasilev@abv.bg
Re: PVC dograma
21-11-2006 - 15:11:12
Някой има ли впечетления от ZENDOW na Deceuninck.
Това са белгийски профили и един познат ми ги похвали.
Наистина изглежда много добре като профил и има добри харектиристики.
Намерих фирмiте които работят в България с тези профили
- SBKI [www.sbki-bg.com
и още една
- profili [www.profil-bg.com]
смятам да си поръчам от SBKI дограма и щори.
Даите мнения за дограмата и за фирмите който я предлагат.
Re: PVC dograma
26-01-2007 - 18:42:56
здравейте,
това дали една дограма е лоша е малко относително. ще се обоснова-в този бизнес съм от 1998г. и се занимавам с всякакъв тип PVC дограма. на жилището си съм сложил българска PVC дограма, която е от 1998г.. мога да ви кажа, че ще държи още толкова години. едно от най-важните неща за PVC дограмата е отвътре да има цялостен обков. има фирми, които предлагат PVC дограма на която и липсва част от обкова, но пък е по-евтина. много от фирмите тук са новоизлюпени и са решили да трупат много пари с малко труд.
чудя се дали да си предлагам услугите при този наплив, но ако решите все пак, пишете.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход