Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

как да позная к стъклото

Публикувано от ivosar 
как да позная к стъклото
18-09-2006 - 21:29:50
Предстои ми поставяне на пвц дограма след няколко дена.как мога да разбера ,дали няма да ме излъжат и да ми сложат обикновено стъкло,вместо ка? има ли някой ,който да си е изпатил? благодаря ви предварително
Re: как да позная к стъклото
19-09-2006 - 18:06:47
Имаше такава дискусия - не отговаря на въпроса, но има някои полезни неща - да не се повтаряме.
Re: как да позная к стъклото
19-09-2006 - 20:42:44
благодаря ти за линка,Любо,но няма нищо контретно . не може да няма някакъв на4ин
Re: как да позная к стъклото
19-09-2006 - 21:55:39
Еми, както виждаш дискусията не беше много отдавна и това е положението. sad smiley
Там този детектор дето се споменава - никой не го е виждал даже по фирмите - защо ли? - не е толкова скъп казват.
Те си лепят стикери за да не объркат нещо монтажниците, а как "внимават" при производството - един бог знае.
В новия форум имаше подобна тема, но нещо изчезна. Не съм запомнил нещо съществено ново.
Някъде го писах - на този етап си изисквай писмена гаранция, че ти монтират к-стъкло и какво става, ако с някакви методи се докаже, че не е. Попитай как ще ти го докажат те. Да напишат какво (марка и произход), къде и как (посоки) ще го монтират, да покажат документ за произхода. Снабди се с читав документ за плащането (тук вече, ако е без фактура и ДДС си уязвим). Ако успееш с всичко това, сигурно ще им е по-лесно да ти сложат, каквото е писано вместо да "шмекеруват".
Ако имаш време и нерви попитай в Комисия за защита на потребителите. Имат телефон и някакво електронна система. Може да имат нещо по този казус. После го сподели да знаем.
Успех
Re: как да позная к стъклото
03-12-2006 - 13:15:17
Виж тоя коментар. Ще останеш доволен smiling smiley :}

Владимир Василев
+395(0) 898 660 368
+395(0) 887 812 586
ICQ : 123523731
vladovasilev@abv.bg
[www.alvik1.com] - любим сайт smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход