Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Билборд?

Публикувано от G.St 
Билборд?
13-09-2006 - 19:42:53
Търся фирма за изграждането на няколко билборда от стандартен тип, но с доста по-големи размери. Моля ако има запознати с въпроса да споделят...

Поздрави
Re: Билборд?
13-09-2006 - 21:19:34
А проект и уредени документи имаш ли?
За коя планета smiling smiley става дума?
Защото за София още мъдряд нова наредба и май ще трябва да се чака.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2006-09-13 21:20 от Любо.
Re: Билборд?
14-09-2006 - 09:34:24
Почти в София, малко след Околовръстното. Мястото, на което ще бъде, е мой собствен парцел, така че не би трябвало да има проблеми. Това, за което мъдряд е политиката спрямо билбордовете на общински петна... Поне аз така знам?!
Re: Билборд?
14-09-2006 - 19:05:21
Абе то и къщата си строиш в собствен парцел и пак са визи, чудесии.
Мисля че пак ще трябва съгласуване. Все пак ще се вижда от пътя - нали това е задачата и там вече и КАТ може да се намеси. Може да го духне вятъра и да падне на пътя и т.н.
Има ли проект на конструкцията или търсите и това?
Може би знаете какво стана с "нестандартния" билборд на Драгалевско и Околовръстното мисля след 1,5г. експлоатация. Не че и т.н. стандартни не изпопадаха мосово преди 2 год.
Подразбирам "частна" инициатива. Хубаво е да имате идея за рекламодател/-и поне за една год. напред за да се вържат нещата. Сигурно няма да минете и без посреднически агенции - сериозните рекламодатели са там.
В тази връзка, ако си заслужава местото, по-добре отсега се настройте на тази вълна и изпълнете "стандартния" размер. Много често едни и същи платна се "връткат" по различни места за по седмица две, а Вие ще сте извън тази игра. Не че е проблем да се изработи всякакво платно, но такава е практиката.
Re: Билборд?
18-09-2006 - 22:48:56
И все пак по същество... Някой може ли да ме упъти към фирма, която се е специализирала в това? Или занимаваща се със стоманени конструкции и т.н....
Мерси
Re: Билборд?
19-09-2006 - 17:42:41
Дадох ти някои насоки и зададох въпроси по същество.
На ниво форум - толкова. winking smiley
Ако отговориш по същество, може и да те насоча или направя оферта.
В свободното си време се занимавам (като хоби и за удоволствие) с Ей с такива работи smiling smiley
Re: Билборд?
21-09-2006 - 11:34:12
Имам добри впечатления от фирма " БСБ-Фокус",правили са ми подобни неща и съм много доволен мога да ти дам тел. 02 9863640
Re: Билборд?
21-09-2006 - 13:47:15
ТОКУ ЩО НЯКАКВА ФИРМА МИ ИЗПРАТИ ОФЕРТИ С ЦЕНИ,СЪГЛАСУВАНЕ И Т.Н..АКО ВСЕ ОЩЕ Е АКТУАЛНО ПИТАНЕТО,ЩЕ ГИ ПРЕПРАТЯ.
Re: Билборд?
03-10-2006 - 22:41:57
Здравей! Би ли ми пратил офертата за която споменаваш?
Благодаря!
nd13@abv.bg
Re: Билборд?
04-10-2006 - 09:42:29
Изтрих я.Ето адреса -"АКЦЕНТ" ООД, accentbg.net.Предлопалагам ще ти я изпратят.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход