Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

шумоизлолация между 2 стаи ,врата

Публикувано от hakama 
шумоизлолация между 2 стаи ,врата
25-08-2006 - 14:41:24
Значи стаята ми е преходна ,в другата стая успоредно са баба ми и дядо ми ,и понякога си говорят малко по -силно,и нощем ,та стената е 16 см ,от старите блокове ,та ако изолирам само вратата ще свърши ли работа ,стената е 15 кв,и с какъв материал? мерси
Re: шумоизлолация между 2 стаи ,врата
25-08-2006 - 14:52:00
Шумът преминава най-лесно през неуплътнени отвори, процепи колкото и незначителни да изглеждат. Така че първо уплътни между вратата и рамката с гумени уплътнения от тези дето ги продават за прозорци. Направи и праг, така че долната част на вратата също да прилепва плътно към него. Много да внимаваш да не оставиш и най малка цепнатина. Запуши и отвора за ключа.
Аз така си уплътних прозорците и вече не чувам колите от булеварда пред стаите ми. Не вярвам баба ти и дядо ти да са по-гръмогласни.


Ако написаното отгогоре не помогне, залепи нещо на вратата и от двете и страни. Но мисля че до там няма да се стигне.
Re: шумоизлолация между 2 стаи ,врата
25-08-2006 - 17:27:28
Ок дано и така да стане ,няма проблеми да изолирам вратата с уплътнения и плоскост ако се наложи ,само през стената да не се чува winking smiley
Re: шумоизлолация между 2 стаи ,врата
18-09-2006 - 09:51:23
тук е
www.izolon-bg.com
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход