Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Гипсови блокове

Публикувано от mr_garchev 
Гипсови блокове
15-08-2006 - 16:54:07
Здравейте искам да попитам хора които знаят и разбират , за какво и в какви случай се използват гипсовите блокчета . Имам един проблем който искам да разреша. Значи имам къща на 7 км от шипково троянския балкан. Къщата е към 120 квадрата. Гредорет е . Стените бяха слама и кал знаете какво е . смъкнати са и са сменени са 3 греди които се смета че е трябвало да се сменят а стените са направени със гипсови блокчета. Проблема е че ме нямаше докато се правеше и сега ще ходя да я видя . Искам да знам тези гипсови блокчета вземани са от видинско защото само тям били ги правили и аз незнам . Мисълта ми е да знам стават ли те за външни стени , защото малко ме пртеснява това. И също така мислите ли че смяната на 3 греди и направата на стенисте с гисови блокчета без да има замазка без да е направен покрив на практика покрив няма ми заминаха 7000 долара не е ли малко множко това .

Ако някои може да ме опъти и към друг форум да си задам въпросите.
Re: Гипсови блокове
15-08-2006 - 17:25:12
Гипсовите блокчета не стават за външни стени!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход