Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Плоча и Покрив

Публикувано от zvezdo0 
Re: Плоча и Покрив
19-03-2014 - 18:01:38
трябва ми примерна цена за материали СУХИ, покрива брамак технология--разваляне на покрив . разваляне на гредореда . направа нова полоча --нов покрив--- стълбище от 2-ри до 3-ти етаж---4 колони ще трябва да се пуснат. СИЧКО ТОВА СТАНДАРТ НО С КАЧЕСТЕРНИ МАТЕРИАЛИ. и каква ще е цента за работа
Re: Плоча и Покрив
20-03-2014 - 16:55:38
Като гледам този красавец/покрива/ ми се иска да живея в София за да ми го направи SECHKOV. Имам въпрос: Може ли вместо дъски да се използва шперплат/водонепропусклив/, който преди това е бил използван 1-2 пъти за кофраж?
QWERT
Re: Плоча и Покрив
20-03-2014 - 16:56:30
Като гледам този красавец/покрива/ ми се иска да живея в София за да ми го направи SECHKOV. Имам въпрос: Може ли вместо дъски да се използва шперплат/водонепропусклив/, който преди това е бил използван 1-2 пъти за кофраж?
QWERT
Re: Плоча и Покрив
20-03-2014 - 17:13:20
www.beton.dir.bg
Re: Плоча и Покрив
21-03-2014 - 10:01:39
Много хубаво направени покриви. Имам един въпрос: Може ли за обшивка да използвам водонепропусклив шперплат, който ще използвам еднократно преди това за кофраж на една плоча?
QWERT
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход