Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Инвестиция в по-горен клас имот

Публикувано от buffet 
Re: Инвестиция в по-горен клас имот
11-01-2014 - 17:40:50
Колега,
прощавай за израза, но много аматьорско изказване. От това което пишеш, оставам с впечатление, че или не знаеш какво искаш или нещо се поизхвърляш. Наистина не зная каква цена би ти се харесала, но окачени таванчета с лед осветление не е нещо много скъпо. За ламината да не говорим. Ел. инсталацията също така е сравнително поносимо перо, като цена. Банята е скъпа, а ти не пишеш за нея. Гипса и латекса също са сред стандартните, т.е. приемливи като цена за изпълнение. При вратите - тук има и от 100 лв. но има и по 1500 лв.
По-горе са ти дали цена около 500 - 600 лв. Аз мисля, че за тези пари ще направиш супер жилище, стилно и качествено. Няма да имаш ламинат нито лунички по таваните, пък било то и ЛЕД.
Re: Инвестиция в по-горен клас имот
14-01-2014 - 15:41:54
Quote
stilian avramov
Колега,
прощавай за израза, но много аматьорско изказване. От това което пишеш, оставам с впечатление, че или не знаеш какво искаш или нещо се поизхвърляш. Наистина не зная каква цена би ти се харесала, но окачени таванчета с лед осветление не е нещо много скъпо. За ламината да не говорим. Ел. инсталацията също така е сравнително поносимо перо, като цена. Банята е скъпа, а ти не пишеш за нея. Гипса и латекса също са сред стандартните, т.е. приемливи като цена за изпълнение. При вратите - тук има и от 100 лв. но има и по 1500 лв.
По-горе са ти дали цена около 500 - 600 лв. Аз мисля, че за тези пари ще направиш супер жилище, стилно и качествено. Няма да имаш ламинат нито лунички по таваните, пък било то и ЛЕД.
На същото мнение съм.....този човек няма критерий. Има разбиранията на беден човек.......в което няма нищо лошо, разбира се.
Пич, ако се развеждаш и си одрал богатата си жена, купи си нещо готово.....има колкото щеш, баси!
Re: Инвестиция в по-горен клас имот
14-04-2014 - 21:54:51
частен дом, кв Левски, 60 кв. м.
работено е по: дневна, спалня и антре. окачени тавани с гипсокартон, венецианска мазилка на стени и тавани, цена с наши материали общо около 7500 лв.

преди:





след:







.....................................................

Заведение 75 кв.м. височина 3.40 м. от груб строеж до завършено. Изработен фигуративен окачен таван от гипсокартон на три нива, ЛЕД осветление, луни и комбинация от декоративни мазилки на тавана и стените, Цена на ремонта за труд и материали около 15 000 лева

преди:





след:








още снимки и идейки за интериори: ЦЪК



Редактиран 5 път(и).Последна редакция на 2014-04-14 23:00 от Ivo.NovDom.
Re: Инвестиция в по-горен клас имот
15-04-2014 - 18:59:35
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-04-15 19:00 от Ivo.NovDom.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход