Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къща 250 кв.м -цена ? Басейн???

Публикувано от hakama 
Re: Къща 250 кв.м -цена ? Басейн???
14-09-2006 - 11:24:56
а грубият стройж ми е до покрив така ли ,щото ако само си слагам изолацията и мазилки ток, вода и т.н. до колко ще ми падне кв.м. за 250 км.м къща и за 3 къщи по 170кв.м.
Re: Къща 250 кв.м -цена ? Басейн???
27-09-2006 - 13:31:06
ти 3 къщи за продан ли ще строиш или 1 за себе си? както и да е, 100 000 лв за 250 кв. няма да ти стигнат!!! освен ако не си редиш сам тухлите и си правиш повечето неща сам, което пък значи, че ще строиш цял живот. и като се има предвид, че вносни тухли са ти в главата, тогава пак стигаме до цифрата на filmatoplo. знаеш ли колко струва една 25cm wienerberger? 4 лева. сигурно и керемидите няма да стралджански. изобщо, какво да говорим... едно да знаеш със сигурност, строителството е скок в неизвестното. за по-сигурно умножавай очакваните стойности по две. или си стой в апаратамента. който е строил досега, винаги е надхвърлял първоначално заложения си бюджет.
Re: Къща 250 кв.м -цена ? Басейн???
14-10-2006 - 12:12:09
Къщата може да стане за около 100 000 евро
Басейнът може да бъде и от готови елементи. проверете в Nola 7.

[www.nola7.com]

Най важното е да разработите рационален идеен проектр може би 3D визуализация на всички помещения и после да си направите бюджета.

Успех.
Re: Къща 250 кв.м -цена ? Басейн???
21-10-2006 - 00:24:16
В момента тече промоция - предлагаме БАСЕЙН + ФИНЛАНДСКА САУНА за 5600 лв.двете-напълно оборудване за изграждане.Тази цена - само в рамките на промоцията,до изчерпване на промоционалното количество.Още - джакузита и парни бани. АНИВА 0897729660
Re: Къща 250 кв.м -цена ? Басейн???
17-08-2007 - 17:01:46
Ако ще си строиш сам и басейн, както направих аз, виж на www.viteh.com. Много добри цени, каталога им с цени и технически данни е на www.viteh.com/store/ и можеш да поръчваш по интернет, а и информацията, която дават е полезна. Успех.
Re: Къща 250 кв.м -цена ? Басейн???
17-08-2007 - 20:10:13
Не подвеждайте човека до края трябват много пари ! Поне по 600 Еуро минимум за да стигнеш до някъкъв приличен резултат.Не идях коментарии на хора които са стигнали до края а тези които са в процес, просто са оптимисти и приемат желаното за дейстителност. smiling smiley
ven
Re: Къща 250 кв.м -цена ? Басейн???
17-08-2007 - 22:49:54
Е като трябват 600 Еуро ко? Да седим и само да мечтаем smiling smiley
По-добре действие и ще станат нещата лека полека. А който има 200К еуро в джоба сигурно си мечтае за къща за 1М така че се тая......
inj
Re: Къща 250 кв.м -цена ? Басейн???
17-08-2007 - 23:13:09
koko00 Написал:
-------------------------------------------------------
> Ако ще си строиш сам и басейн, както направих аз,
> виж на www.viteh.com. Много добри цени, каталога
> им с цени и технически данни е на
> www.viteh.com/store/ и можеш да поръчваш по
> интернет, а и информацията, която дават е полезна.
> Успех.


И какво ще си поръча онлайн да попитам аз? Знае ли клиента каква помпа му трябва, какъв филтър, колко скимера и дюзи и как са разположени? Цените хич не са евтини там пък да ти кажа. Намират се и по-ниски. Аз на този сайт не видях нищо изпълнено от тази фирма. Поназнайвам доста за басейните, правил съм със собствените си ръце три и да ти кажа не е проста и евтина работа, за да получиш нещо наистина добро.

e-mail: inj@injener.net
ICQ: 46741990
Re: Къща 250 кв.м -цена ? Басейн???
04-08-2010 - 22:54:45
За къщата - зависи къде е. Басейнът ми излезе 24 000 - не голям, 8 на 4 метра - напълно достатъчен за домашно ползване. Виж галерията - там има подобен - www.bspools.com

*ok*
Re: Къща 250 кв.м -цена ? Басейн???
05-08-2010 - 08:50:40
avatar
Ако съдя от ценообразуването след изпълнението на коритото на басейна - всичко изброено по горе е фантазия....или лапаница.!

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход