Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Сандвич-панели

Публикувано от Joana83 
Сандвич-панели
07-08-2006 - 18:56:38
Здравейте,
току- що се регистрирах и още не съм съвсем на ясно с този форум.

Все пак искам да попитам някой знае ли нещо за т.нар. "сандвич- панели", които образно казано представляват 2 ламаринени къса с някаква вата м-у тях?
Това, което ме интересува е каква е цената им и къде мога да ги закупя. Ако някой може да ми отговори ще бъда много благодарна

БЛАГОДАРЯ smiling smiley
Re: Сандвич-панели
07-08-2006 - 20:55:56
Добре дошла,
Имаше неотдавна такава тема:
Въпрос за името на един материал
Успех!
Re: Сандвич-панели
08-08-2006 - 11:20:42
Привет!
Разгледайте моля:www.erudit.biz
В раздел "Сглобяеми къщи и халета" има информация за продуктите,които предлагаме.Ще сме удовлетворени ако проявите интерес към нашето производство!
За повече информация:
ЕРУДИТ ООД
гр.Русе, ул.Христо Г. Данов 7,ет.1
Григор Тодоров Недев-управител
Тел: 082/580-937, 0897/808-464
e-mail:erudit@abv.bg
www. erudit.biz
ICQ:295848908
Skype name:erudit 67
smiling smiley
Re: Сандвич-панели
08-08-2006 - 20:28:12
Господа Ерудити,
Искрено се надявам екипът Ви да е по-ерудиран от секретарката (или който е там), подготвила (превела) текстовете за цитирания сайт.sad smiley
Един от въпросите, които ми възникват при запознанството с Вас е по повод:
"Полиританова пяна
Впръсква се под налягане 50 атмосфери върху армирана решетка, след което придобива твърдо състояние. Това е нов, тепърва навлизащ в строителството термоизолационен материал с много добри качествени характеристики. Ефективността на пяната е от -45 до 50 градуса. Полиритановата пяна до сега е намирала приложение при хладилните помещения."
Като за начало да ме светнете за този нов материал и какви са му отличията от известната ми полиУрЕтанова пяна. Бих се заинтересувал и от разновидността "Полипоританова пяна", която използвате в стените. confused smiley
Re: Сандвич-панели
09-08-2006 - 20:59:32
ето един пример как изглеждат. не се вижда много но ....... ако искате да закупите и евентоално да ви бъдат монтирани тел. за връзка 0898628866 г-н Лилов
[homecenter.business.bg] :}
Re: Сандвич-панели
10-08-2006 - 18:27:12
Привет,Любо!
Благодаря за бдителността!Отзивите от клиенти/конкуренти са най-добрия коректив
за работата ни.Пяната естествено е полиУрЕтанова-техническата грешка ще се отстрани.Още веднъж благодаря и ако имате въпроси ще Ви отговоря веднага.Но ще помоля задавайте ги на e-maila,не винаги имаме време за форумите.
Желаем Ви здраве и успехи!
Re: Сандвич-панели
27-01-2007 - 10:47:39
[bgcolor=yellow]Аз намерих една софийска фирма! Има пълна информация на този
сайт www.paneli-bg.net
Там ще намерите и подробни обяснения и цени в pdf файлове![/bgcolor]
Re: Сандвич-панели
18-11-2007 - 09:13:03
също така, можеш да се говориш и с бигор (www.bigorconstruction.com). те имат панели, макар че не са ги сложили на страницата си.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход