Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Груб строеж

Публикувано от YULIYAN 
Груб строеж
16-05-2013 - 09:51:44
Здравейте!!!Въпросът ми е колко ще струва ориентировъчно груб строеж на къща един етаж 100 кв? благодаря предварително
Re: Груб строеж
20-05-2013 - 02:18:18
avatar
20-30 000 евро

www.sechkov.com

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Строеж на къщи, Бетон, Арматурa, Изкопи , Плочи, Изолация, Хидроизолации, Кофраж, Колони, Основи, Подпорни стени, Теракот, Ремонт на бани, Фаянс, Изграждане на басейни, Покриви, Къщи и жилищни сгради, Ремонт покриви, ВиК, Груб строеж, Гипсокартон, Зидарии, Мазилки, Вътрешни ремонти , Поставяне на капандури, Реконструкции, Ламинат, Интериорни врати, Топлоизолационни системи, Сухо строителство, Ел. инстлации, Топлоизолация, Дограма, Латекс и др.
Re: Груб строеж
20-05-2013 - 21:28:41
А това с ДДС или без ?
Re: Груб строеж
21-05-2013 - 00:12:12
avatar
При положение, че искате ориентировъчна цена, защо питате за ДДС? Да. Със ДДС е. Юлия и Юлиян един човек ли е, или са двама?
Re: Груб строеж
21-05-2013 - 09:56:31
здр те двама сме...благодаря ви за отговора интересуваше ме ориентировъчна цена понеже живея извън бг и започнах строеж на къщта,цените са сравнително ниски от това което ми казахте вие...но разбира се важат за нашият окръг кадето цените са по ниски естествено (окръг Търговище)
Re: Груб строеж
21-05-2013 - 12:25:32
При разлика от +-50% (от 20 до 30 хиляди евро) едно ДДС 20% е най-малкия проблем smiling smiley
Иначе такива цени на око, на метър и прочие няма как да се направят сериозно. Цена се дава за конкретен проект и количествено-стойностни сметки smiling smiley
Re: Груб строеж
21-05-2013 - 20:21:12
avatar
Quote
Chilio
При разлика от +-50% (от 20 до 30 хиляди евро) едно ДДС 20% е най-малкия проблем smiling smiley
Иначе такива цени на око, на метър и прочие няма как да се направят сериозно. Цена се дава за конкретен проект и количествено-стойностни сметки smiling smiley


Да, точно така е.

Но те искат да видят дали не ги цапардосват яко в цените. След като има " ориентировъчно" ... това е ориентировъчното.


Юлиян, хубаво е, че може да контролирате нещата от чужбина.

Успех в начинанието и кажете какво е станало на накрая.
Re: Груб строеж
21-05-2013 - 21:46:33
здр personall в момента съм в бг къщата е 110 квадрата свършихме с плочата колоните канализацията и тн само за материал досега 6.500 lv повече от предвиденото според мен , добре че групата която наех работи с достатъчно ниска цена 9000 лв до завършване...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2013-05-21 21:49 от YULIYAN.
Re: Груб строеж
21-05-2013 - 23:37:46
Quote
YULIYAN
здр personall в момента съм в бг къщата е 110 квадрата свършихме с плочата колоните канализацията и тн само за материал досега 6.500 lv повече от предвиденото според мен , добре че групата която наех работи с достатъчно ниска цена 9000 лв до завършване...
Здравей, 9000лв до савършен вид с материали ли и 2 до кой завършен вид
Re: Груб строеж
22-05-2013 - 01:42:26
avatar
А колко е било първоначално предвидено само материала? Щото тая грешка не е малка, и то досега. Значи ще стане 10 000 до края. Дано да не се случи де.

Около 25 000 лева ми излизат веднага на първо четене за 110 кв.м. къща материалите.

Кол. сметка не са ли ви дали? То по нея се прави тази разчетка. Да си знае инвеститора колко пари ще даде за материали.

Качете снимки, обичам да гледам колегите какви ги вършат . Ако искате, разбира се.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход