Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Довършителни работи след груб строеж

Публикувано от KOMAP 
Довършителни работи след груб строеж
10-12-2012 - 13:52:19
Здравейте.Първо искам да изкажа благодарности за всички компетентни мнения които ми помогнаха да докарам проекта си до груб строеж.Въпреки че нищо не е пипано от 3 години(кризата си каза думата), мисля че е време поне да сложим дограмата и да измажем напролет.
И така.Първо да споделя,че къщата се намира в Русе,на 2 етажа,РЗП 250(Повече информация като снимки и подробности за начина на изпълнение на лични за да не занимаваме незаинтерисуваните форумци с ненужна информация).Става въпрос за изпълнение на ВИК и Ел.инсталацията,дограма,вътрешно измазване,външно измазване + изолация със каменна вата.Съгласен съм и да се работи със 2,3 или 4 различни фирми като една се заеме само със измазването,друга с ВИК инсталацията и т.н. (Също така мога да предоставя и общи работници ако има майстор/и които са готови на това).Вече имам 3 оферти за дограмата ,но съм готов да погледна и други предложения.
Благодаря предварително на всички отзовали се.
Re: Довършителни работи след груб строеж
11-12-2012 - 12:43:50
Здравейте, KOMAP аз имам строителна фирма и мога да ви свърша прекрасна работа аз мога да се заема с вътрешното и външното измазване ще ви дам цена само за труд ако сте съгласен може да се разберем

1. Вътрешно измазване[мазилка] на кв.м. ще ми струва 9.50лева
2. Външно измазване + изолация със каменна вата до завършен вид на кв.м. ще ми струва 21.50лева

С уважение Т. Илиев GSM:0897317514
Re: Довършителни работи след груб строеж
11-12-2012 - 22:18:19
avatar
Quote
KOMAP
Здравейте.Първо искам да изкажа благодарности за всички компетентни мнения които ми помогнаха да докарам проекта си до груб строеж.Въпреки че нищо не е пипано от 3 години(кризата си каза думата), мисля че е време поне да сложим дограмата и да измажем напролет.
И така.Първо да споделя,че къщата се намира в Русе,на 2 етажа,РЗП 250(Повече информация като снимки и подробности за начина на изпълнение на лични за да не занимаваме незаинтерисуваните форумци с ненужна информация).Става въпрос за изпълнение на ВИК и Ел.инсталацията,дограма,вътрешно измазване,външно измазване + изолация със каменна вата.Съгласен съм и да се работи със 2,3 или 4 различни фирми като една се заеме само със измазването,друга с ВИК инсталацията и т.н. (Също така мога да предоставя и общи работници ако има майстор/и които са готови на това).Вече имам 3 оферти за дограмата ,но съм готов да погледна и други предложения.
Благодаря предварително на всички отзовали се.

Първата грешка е на лице. 2,3,4... и т.н. фирми...Ще излезе двойно, ако не и тройно. Всеки ще мрънка за грешките на другия и ще иска повече пари. Само в този филм не се вкарвайте. А Вие ще трябва да наемете адвокат, който да говори с различните групи работници. хаха. Така е. Една фирма за всичко, и една за дограмата, ако фирмата за дов. работи не може да Ви предложи добра цена за тази дограма. Аз обикновенно като правя основен ремонт, дограмата я давам без печалба, директно на цената на производителя от завода.
Re: Довършителни работи след груб строеж
04-01-2013 - 01:29:10
avatar
Съгласен съм с "personall", най-разумно е да се спрете на една фирма, която да извърши под собствена организация изброените операции от Вас. Не търсете много изпълнители за отделните видове работи. По този начин не мисля, че ще излезе по-икономично откъм средства.

www.npnconstruction.com
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход