Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Земетресението днес-

Публикувано от Geto 
Re: Земетресението днес-
12-06-2012 - 18:55:34
Браво колега Демограф чудесен пост авно си един от малкото имащи какво да кажат в темата . Абсолютно същите неща ме притесняват и мен но ...... в земя на слепци ..... не можеш да прогледнеш .Веднага ще те обявят за малоумник хорицата на които никога не би им дошло наум в каква опастност се намираме когато безотговорни шарлатани са призвани да управляват ши......ната държава.
Re: Земетресението днес-
12-06-2012 - 19:56:39
Quote
stivemaster
Браво колега Демограф чудесен пост авно си един от малкото имащи какво да кажат в темата . Абсолютно същите неща ме притесняват и мен но ...... в земя на слепци ..... не можеш да прогледнеш .Веднага ще те обявят за малоумник хорицата на които никога не би им дошло наум в каква опастност се намираме когато безотговорни шарлатани са призвани да управляват ши......ната държава.

Ами аз на това нали му казах добра новина. smiling smiley

Ти очевидно не си мутреса или мутра...

Радвай се на малкото добри новини, де.

Крадците и мошениците, които се покатерчиха по Витоша ЩЕ ГИ ШИБА ЗЕМЕТРЪСА.

Нека там на северния ветровит и негостоприемен склон на младата Витоша – да ги тресе земята и да ги раздрусва по-начесто, че те това са заслужили ...

Ураааааааааааа :}



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2012-06-12 20:01 от malka_kushta.
Re: Земетресението днес-
13-06-2012 - 13:18:15
Абе малка къща, ти си бил много злобно малко човече бе? Не всички са мутри там, а и много от тези които наричаш "мутри" са много по-достойни хора от тебе, единствения им проблем е че изкарват повече от тебе нали?
Както и да е, няма да разбереш.
Re: Земетресението днес-
15-07-2012 - 20:51:18
Вчера отново разтресе около Витоша.
Извода е, че не бива да се купува земя за къща в полите на младите планини, като Витоша.
Има предвиждания за голям земетръс в София. Поради това може би проектирането на сградите стана задължително за 9-та степен по Рихтер. А по-старите сгради ще рухнат при сбъдване на прогнозите. Както не веднаж е бивало в историята на Софийското поле и по склоновете на младата планина.

А иначе, нека ги шиба земетръса мутрите и мутресите им и мутресчетата им. Не всички били мутри там, според Боби. Ами да, има и други вредни видове, които се покатерчиха по Витоша и са скрънзи и некултурници та не си направиха и канализация и фекалиите им текат по улиците. Тези видове са политици, продажни журналисти, съдии, прокурори и прочие мошеници и крадци. Които, както казва Боби – изкарват пари. Да ... те изкарват пари от джобовете на хората. Не правят икономика, а изкарват пари... Поради което младежите ни са безработни и напускат държавата, с което ставаме пенсионерска република.

Аз затова се радвам и на фалитите на мутри и мутресчета . Радвам се, когато се стрелят и се убиват. Радвам се и да ги тресе земетръса. Боби ако им е адвокат – и него ще го застигне нещо. Възмездие винаги идва ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход