Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

надници/договаряне на обект, свършена работа

Публикувано от tzvetanova 
надници/договаряне на обект, свършена работа
28-04-2012 - 18:46:35
Здравейте!
Предстои ни да строим малка къща 60кв.м. /в близост до Ботевград/. Някой може ли да ми даде някаква насока какви са надниците или договарянето е на свършена работа /на обект/, ако се изразявам правилно?
Ако и някой ми препоръча свестен майстор /малка бригада/, дето си разбира от работата и изпипва нещата ще съм много благодарна.
Благодаря предварително за мненията, препоръките и коментарите!
Re: надници/договаряне на обект, свършена работа
29-04-2012 - 15:18:19
Цветанова, моят скромен съвет е да потърсите местна бригада от района на Ботевград. Разпитайте съседи, искайте препоръки и т.н. Бригада да речем от Мездра или Враца също ще ви свърши работа, но е по-проблематично с препоръките, а ще има и оскъпяване от пътни или квартирни разноски.
Желая ви успех и споделяйте в процеса на работа, така и вие ще помогнете на някой съмишленикwinking smiley

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: надници/договаряне на обект, свършена работа
08-05-2012 - 15:07:05
Здравейте г-жо Цветанова ние сме малка бригада от 5 човека от София ако искате изпрате чертежи на имейл да ви направим оферта .Моят имейл е < e.pavlov@mail.bg>
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход