Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Оферта за строителство на две къщи във Варна.

Публикувано от marinchi 
Оферта за строителство на две къщи във Варна.
08-02-2012 - 14:54:47
Здравейте, от известно време, и с интерес следя форумът и дискусиите в него. Затова и аз реших да пусна нова тима, която лично ме интересува. Става въпрос за стоежът на две къщи ЕДНА ДО ДРУГА, къщите са с избени помещения и плоски покриви. РЗП-тата са около 2 х 300 или около 600 кв.м. Живот и здраве март месец ще получим разрешителните за строеж. И затова решихме предварително да проучим как ще изглежда финансово предстоящото строителство.
Има много и различни мнения кое е по-добрия вариант на изпълнение на строителството, а именно: С БРИГАДА или С ФИРМА. Надявам се, че докато започнем ще сме взели правилното решение. Затова и се надяваме, да получим не само конкретни оферти а и компетентни мнения относно предстоящия ни избор.

За по-добро ориентиране качвам ситуационни снимки.





Очаквам оферти на marin_dg@abv.bg, на лични съобщения и най-вече в страницата с темата за да може да бъдат коментирани от всички участници. Благодаря предварително!
Re: Оферта за строителство на две къщи във Варна.
08-02-2012 - 14:59:06
Ето и рекапитулацията на материалите (бетон и желязо) за двете къщи.



Re: Оферта за строителство на две къщи във Варна.
09-02-2012 - 08:36:25
Благодаря на всички, които писаха на лични съобщения. Ето и разпределението на на стаите и квадратурите.







Re: Оферта за строителство на две къщи във Варна.
09-02-2012 - 13:48:49
avatar
Като стигнеш до основите или плоските покриви се обади - ще имам предложение за теб....

Чест и почитание
Re: Оферта за строителство на две къщи във Варна.
09-02-2012 - 16:14:23
Quote
gogol
Като стигнеш до основите или плоските покриви се обади - ще имам предложение за теб....

Здравей Gogol smiling smiley По принцип ти си един от участниците във форума, от който очакваме наистина сериозна оферта. Чел съм доста твои коментари, ако не се лъжа си строител, но не знам фирма ли си или бригада.
Re: Оферта за строителство на две къщи във Варна.
10-02-2012 - 00:34:30
Здравейте!
Изпратил съм ви на личния имеил няколко различни по вид и големина къщи,които съм построил.Относно дилемата ви - дали със фирма или с бригада,смятам,че мога да ви предложа вариант,съчетаващ ползите от двата начина на добра цена.При желание за контакт 0887970848 Коцев.
Поздрави и успех!
Re: Оферта за строителство на две къщи във Варна.
10-02-2012 - 09:51:37
avatar
Като любител, да попитам: на фундаментна плоча ли е проекта?
Аз до този извод стигам от количествената сметка.

Според мен този тип сгради, като РЗП и тип (плосък покрив) ще се наложат като новия модел на жилища.
Проектчето е готино, дано и кинтите са в наличност, да си видите къщите готови.
А ако са и на топ място - супер, защото локацията е най-важна.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-02-10 09:53 от TZARS.
Re: Оферта за строителство на две къщи във Варна.
11-02-2012 - 01:34:03
Добро разпределение на помещенията,но от към финанси нещата хич не ги виждам розови...мазе+плосък покрив+много тераси...това са си елементите,които най-много оскъпяват една сграда.
Re: Оферта за строителство на две къщи във Варна.
11-02-2012 - 13:27:10
avatar
Quote
marinchi

При денивелация така и така ще се копае, поне да се направи изба.
Виж скалата къде е дадена.
Плоския покрив и терасите може да са по-скъпи, но поне се използват.
Наклонения керемиден покрив е неизползваем, освен за слънчеви панели.
Единствено предимство е по-доброто водооттичане.
Re: Оферта за строителство на две къщи във Варна.
11-02-2012 - 17:37:13
avatar
Привет!
Наложи се след доста години работа - да продавам труда си на други....
Не се оплаквам - в момента съм на добра длъжност във голяма Варненска фирма.Ще ти дам добри условия,а ако искаш мога и да помагам с материали на добри цени
Ще се чуем на лични ако желаеш

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход