Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Интересува ме какви са изискванията към помещение за фризьорски салон - размери и други подробности moody smiley:
Re: изисквания към помещение за фризьорски салон
19-07-2006 - 15:13:32
avatar
ако споделите малко повечко информация...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Интересуват ме изискванията за приемане на обект от комисия по строителен надзор - т.е. на какви изисквания трябва да отговаря едно помещение, за да бъде годно за фризьорски салон
Re: изисквания към помещение за фризьорски салон
19-07-2006 - 17:19:11
avatar
Какво е помещението - ново сртоителство, старо строителство? Ако е старо какво е имало преди това там? С какъв статут е имота? Каква е сградата жилищна или офис сграда...?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Ново строителство. А също така ако можете да ми отговорите на такъв въпрос-докато бъде построен нов салон,ако наема помещение, то на какви изисквания трябва да отговаря?
Re: изисквания към помещение за фризьорски салон
01-11-2006 - 20:58:10
moje li da mi kajete iziskvaniqta za salon
*smiley_ahh*Re: изисквания към помещение за фризьорски салон
07-05-2012 - 11:25:36
Моля Ви пишете ми на какви изисквания трябва да отговаря новооткрит фризьорски салон.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход