Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

фирма за алуминиева дограма

Публикувано от isa 
isa
фирма за алуминиева дограма
22-08-2011 - 22:33:07
Интересува ме дали някой знае нещо за фирма АЛУМЕКС 21 с адрес в София на ул.Кукуш. Тъй като смятам да поръчам в нея се интересувам дали са коректни, т.е. дали работят качествено , дали си изпълняват поръчките в срок и най- вече дали не са някакви мошенници тъй като не намерих никакво мнение за тях по форумите. Та дали не са някаква фирма фантом.НЯКОЙ РАБОТИЛ ЛИ Е СТЯХ И АКО Е НЕКА СИ ДАДЕ МНЕНИЕТО.
Re: фирма за алуминиева дограма
22-08-2011 - 23:42:00
avatar
Нищо не знам за тях. И като няма за тях информация, защо те влече на там...към непознатото и тайнственото. smiling smiley Има други изявени фирми с информация. Избирай. Аз лично се доверявам на една фирма, която ми прави прозорците на всички обекти.
isa
Re: фирма за алуминиева дограма
23-08-2011 - 16:43:33
Quote
personall
Нищо не знам за тях. И като няма за тях информация, защо те влече на там...към непознатото и тайнственото. smiling smiley Има други изявени фирми с информация. Избирай. Аз лично се доверявам на една фирма, която ми прави прозорците на всички обекти.
Вече имам опит с изявената фирма РОЛПЛАСТ , която ми изработи не това , което беше по спесификация, а след това ми поиска пари да си поправи грешката. Та ако имате предвид такава изявена фирма -мерси.
isa
Re: фирма за алуминиева дограма
23-08-2011 - 18:06:49
И последно не е ясни кои фирми предлагате, като нищо не знаете за тази.
Re: фирма за алуминиева дограма
23-08-2011 - 19:37:06
Кой дистрибутор на Ролпласт те е наредил? Изобщо знаеш ли политиката на Ролпласт?


За какво ти е тази неясна, нова, недоказана и странно звучаща фирма?*angel*
Какво ти трябва ?
isa
Re: фирма за алуминиева дограма
23-08-2011 - 22:42:12
Quote
чаро
Кой дистрибутор на Ролпласт те е наредил? Изобщо знаеш ли политиката на Ролпласт?


За какво ти е тази неясна, нова, недоказана и странно звучаща фирма?*angel*
Какво ти трябва ?
Първо в РОЛПЛАСТ служителката беше неграмотна, тя не знаеше какво е габаритен размер.Второ- в тази фирма не можеш да разговаряш с някой, който да поеме отговорност, а някакви девойки те прехвърлят от телефон на телефон и като поискаш да говориш с ШЕФА им се оказва, че едва и не такъв няма.ЯВНО ПОЛИТИКАТА НА РОЛПЛАСТ Е АБСОЛЮТНО ПОКРИТИЕ. Това вече е минало, така че сега ме интересува посочената фирма.Колкото до звученето по добре ми звучи от фирма "МИМИ", защото и такава има. Напишете имената на доказаните фирми.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-23 22:44 от isa.
Re: фирма за алуминиева дограма
23-08-2011 - 22:44:46
avatar
Quote
isa
И последно не е ясни кои фирми предлагате, като нищо не знаете за тази.

Хахахахахаха. Само спокойно.

Успех и Късмет Ви пожелавам.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-23 22:46 от personall.
isa
Re: фирма за алуминиева дограма
23-08-2011 - 22:52:23
Quote
personall
Quote
isa
И последно не е ясни кои фирми предлагате, като нищо не знаете за тази.

Хахахахахаха. Само спокойно.

Успех и Късмет Ви пожелавам.
И все пак видях това което написахте преди да го редактирате и не виждам нищо смешно.Имам въпрос, на който не е необходимо до отговаряте след като не знаете нищо,.Той се отнася само за тези , които имат какво да ми кажат за фирмата, ако пък никой нищо не каже ,аз ще си направя изводите.Успех с вашата изявена фирма , която така и не посочихте.
Re: фирма за алуминиева дограма
24-08-2011 - 20:21:07
avatar
Quote
isa
Quote
personall
Quote
isa
И последно не е ясни кои фирми предлагате, като нищо не знаете за тази.

Хахахахахаха. Само спокойно.

Успех и Късмет Ви пожелавам.
И все пак видях това което написахте преди да го редактирате и не виждам нищо смешно.Имам въпрос, на който не е необходимо до отговаряте след като не знаете нищо,.Той се отнася само за тези , които имат какво да ми кажат за фирмата, ако пък никой нищо не каже ,аз ще си направя изводите.Успех с вашата изявена фирма , която така и не посочихте.


На Вас някой ако каже "Бяло", Вие му крещите "ЧЕРНОООООООО". С Вашия негативизъм лъхащ от всяка дума ще посрещате само подобно.
И естествно, че няма да правя мечешка услига на фирмата с която работя за дограма. Не искам да ги вкарвам в психо филми.
isa
Re: фирма за алуминиева дограма
24-08-2011 - 21:55:59
Quote
personall
Quote
isa
Quote
personall
Quote
isa
И последно не е ясни кои фирми предлагате, като нищо не знаете за тази.

Хахахахахаха. Само спокойно.

Успех и Късмет Ви пожелавам.
И все пак видях това което написахте преди да го редактирате и не виждам нищо смешно.Имам въпрос, на който не е необходимо до отговаряте след като не знаете нищо,.Той се отнася само за тези , които имат какво да ми кажат за фирмата, ако пък никой нищо не каже ,аз ще си направя изводите.Успех с вашата изявена фирма , която така и не посочихте.


На Вас някой ако каже "Бяло", Вие му крещите "ЧЕРНОООООООО". С Вашия негативизъм лъхащ от всяка дума ще посрещате само подобно.
И естествно, че няма да правя мечешка услига на фирмата с която работя за дограма. Не искам да ги вкарвам в психо филми.
До тук не видях нищо свястно да сте написали и тъй като това което искам да правя няма да го платите вие не смятам , че имате право да правите каквито и да било оценки. Явно вие сте в някакъв психо филм, щом смятате, че хората са глупаци и ще отидат там където вие им посочите.Прекратявам безсмислената дискусия с вас -НЕ ПИШЕТЕ ПОВЕЧЕ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход