Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Проблем с настилка

Публикувано от bibise 
Re: Проблем с настилка
07-05-2011 - 16:03:36
Колега фло
много добре знаете , че ако ние двамата с вас знаехме точната рецепта на какъвто и да е доказал се вече продукт , то щяхме вече да сме мултимилионери . Хората за това поддържат екипи за развойна дейност и тъй наречения икономически шпионаж . За това е измислена думата Ноу-хау.
Ноу-хау-то никога не е универсално знание, а е приложимо само към конкретна задача.

Моите уважения !
Re: Проблем с настилка
07-05-2011 - 16:07:43
Quote
gogol
Искам да ви видя след като сте положили съответната изолация както казахте.....
Тогава и химиците на Хенкел/добра фирма са,да/ няма да ви помогнат.
Угасянето на изолацията едностранно не влошава качествата и,а само забавя действието за момент.
И за да се смеете още по добро - виж как са го измислили американците - виж сайта на ПЕНЕТРОН...
Ха сега да се посмея малко и аз.....

Жалко че сега откривате "Америка" !?clap:
No comment



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-07 17:32 от Tulev.
Re: Проблем с настилка
07-05-2011 - 21:33:02
Quote
Tulev
Колега фло
много добре знаете , че ако ние двамата с вас знаехме точната рецепта на какъвто и да е доказал се вече продукт , то щяхме вече да сме мултимилионери . Хората за това поддържат екипи за развойна дейност и тъй наречения икономически шпионаж . За това е измислена думата Ноу-хау.
Ноу-хау-то никога не е универсално знание, а е приложимо само към конкретна задача.

Моите уважения !
Ако това,което казваш въобще е вярно,то би се отнасяло поне за преди 200 години!
Няма бъркоч, който да затруднява съвременната аналитична химия.
Аз и сега знам точните рецепти на много световно доказали се продукти,но мултимилионер бях само по времето на Жан Виденов!:]
Re: Проблем с настилка
08-05-2011 - 11:24:43
Re: Проблем с настилка
08-05-2011 - 11:35:32
avatar
Уважаеми Колега Тулев,тук в този форум обсъждаме и даваме някакви решения,а вие защо отказвате коментар е повече от очевидно.
Бих се засегнал,ако търпя критика само на "старите" кучета от този форум - най малкото ,че съм научил нещо от тях,а надявам се и те нещо от мен.
Аз от Вас в случая нищо не мога да науча......
Затова ви казвам моето No comment.....и спирам да се занимавам с вас....
Жалко е да използваш само статистика,а се вижда ,че сте учил човек....
Ами раздавайте се повечко и то без да търсите нещо в замяна.....
Тогава и ще ви се повярва.....
Благодаря за вниманието !
Спирам с вас!

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход