Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Латекс - но какъв?

Публикувано от Palicha 
Re: Латекс - но какъв?
27-07-2006 - 17:15:31
"ГРАФ" - Петров и с-ие , София е вносителя за България . Не се продава в търговската мрежа .
Офис - м.Мотописта бл.12Е - зад "БИЛЛА" на бул. България и " Тодор Каблешков"
Телефон - 02 9581243 . Търсете и на 0888 49 7777.
Цената на кв.метър е между 8 и 10 лв /м2 - зависи от количеството !

Убеден съм ,че това ,което ще видите ,ще надхвърли очакванията ви . Така беше и при мен .

Поздрави !
Re: Латекс - но какъв?
28-07-2006 - 09:01:55
Това с питането на жената беше удар под поясаsmiling smiley И аз ще отговоря по подобаващ начин - който ще пита жена си, нека я пита дали е съгласна разликата в цената да е за сметка на найните дрехи, обувки, козметикаsmiling smiley
Re: Латекс - но какъв?
28-07-2006 - 15:16:50
Когато се готви или сервира храна , общоприемливо е това да става в перфектно чисти съдове .
Съдовете ,които всички ползват са задължително от материал ,който може многократно да се измива ,включително с препарат !
Ако един съд не може да се измие след употреба - той е неприемлив в домакинството .
Освен ако не ползвате задължително съдове за еднократно употреба - тях ги изхвърлят ,защото се считат за негодни , и с право !
Купувате нов !
Ползвате !
Изхвърляте ! .....

Но защо домакинствата задължително ползват съдове за многократна употреба - та те са много по скъпи от тези за еднократна употреба ? Но след измиване те са винаги чисти !

Всяка нова сутрин в жилище , боядисано с хубавия "никак скъп" латекс е като сервиране в неизмита чиния !!! Имам своя опит и съм си направил някои изводи за себе си . Не ги налагам , а ги споделям.

Естествено - струва пари ! Въпрос на избор !


Парите ,които се дават за неколкократно пребоядисвания замърсен латекс , твърдя ,че не са по-малко ! А така или иначе - пак се събуждаш ... / вж по-горе /

А има и двойно по-скъпи покрития за стени - 20 -25 лв / м2 ! Е ?

Поздрави !








Re: Латекс - но какъв?
29-07-2006 - 15:00:03
Представител съм на фирма "ГРАФ"-Петров и с-ие .

Нашата фирма е търговски представител и единствен вносител на системата строителни продукти от Австралия - "WESTOX" .

"WESTOX" * Патент на WESTLEGATE PTY LTD - Австралия.

С удоволствие мога да отговоря на всички въпроси ,свързани с нашите продукти , включително и за стенните покрития .

НАШИТЕ КООРДИНАТИ СА :

"ГРАФ"-Петров и с-ие
1404 СОФИЯ МОТОПИСТА БЛ. 12 Е
tel. 02 9581243 GSM 0888 49 7777
fax . 02 9582905 GSM 0896 74 0500
Е-mail : graf_co@mail.bg

Какви са възможностите на стенните покрития "WESTOX" :

- универсални покрития - за външни и вътрешни стени
- защитени от ултравиолетови лъчи ,не се обезцветяват
- хидроизолиращи покрития ,еднакво удачни за външни стени , но и за бани,умивални и др., вкл. в участъци ,обливани с вода
- паропропускливи "дишащи" покрития . Влагата излиза навън ,без да създава разрушителни напрежения
- Еластични покрития - 400 % .Не позволяват образуване на пукнатини
- Незамърсяващи се покрития при контакт. Представете си - пръсти ,замърсени със сажди от пепелник не оставят следи по стена с "WESTOX"
- Позволяват неограничен брой измивания ,без да поемат замърсяване
- Не позволяват развитие на гъбички / плесени - с протоколи от изследване
- Не позволяват развитие на коли- бактерии - с протоколи от изследване
- имат сертификати като продукти за обекти със завишени хигиенни изисквания
- екологически чисти продукти ,без вредни емисии за човека при експлоатация
- релефна или гладка повърхност
- при нанасяне върху стар латекс ,грундирането ,чрез проникването през латексовия пласт ,осъществява последваща дифузия на водни пари - стените стават "дишащи"
- над 1500 цветови разцветки
- доставка по поръчка - 7 -10 дни
- цени - с намаления според поръчаното количество
- за повече информация и проверка "очи в очи " с посочените качества и възможности на системата от защитни покрития "WESTOX" - Австралия .

Всеки е добре дошъл на посочения адрес в представителния ни офис ,на нашите телефони или на нашия Е - мейл !

ПОЗДРАВИ !



Re: Латекс - но какъв?
06-04-2008 - 11:22:56
avatar
Ако Graf и Gergov сте различни хора, то явно имате много доволен клиент smiling smiley

Та да питам моя въпрос - казвате цена на квадрат. Доколко може да се приеме, че това ще е цената на квадрат? Защото преди месец боядисах апартамента си с бои на оргахим и ми излезе точно два пъти по-скъпо от предвиденото, защото изобщо не се постигна покритие с две ръце (както ми казаха).

И още един - вярно ли е това което пише Gergov по-горе, че ако наклепа мармалад или кока кола и го избърше с парцал не остава петънце?
Re: Латекс - но какъв?
06-04-2008 - 18:07:21
Бла-бла...
Имаше тема за WESTOX, може да си я припомните. Не знам как е в Австралия, но тук всичко това, което е написано се доказва със съответните коефициенти, така е само за тези, които лапат мухи. Явно Гергов и Граф са си просто рекламни агенти и май само тук се изявяват.
На тема "българско" качество в този бизнес е добре да се знае, че боите се правят с единствена мисъл да са с по-ниска цена. Пазара ни е такъв, вижда чичо бака от 30 лв. и си я взема, а после защо излизало 2 пъти по-скъпо /dodo2, не теб имам предвид/, а това е масовото явление.
У нас все пак присъстват и "оригинални" продукти на лидерите в този бранш в Европа - Akzo Nobel, Dulux, Caparol, Oikos. С боя от по-висок клас се постига цена от 2 до 4 лв/м2 и ефекта на повечето т.нар. предимства на Westox, особенно почистването.
В края на крайщата на мен лично ми писва да си гледам стените в един и същ цвят повече от 2 години.
Re: Латекс - но какъв?
06-04-2008 - 18:52:31
avatar
ами то не трябва човек да е голям следовател за да види, че са едно и също лице двамата - с това "поздрави" накрая и интервалите преди препинателните знаци, както и да е.

Ама точно заради такива, нормален човек не може да прецени кое е истина и кое измислица за даден продукт...

Всеки майстор в повечето случаи пък си знае една марка и тя му е най-хубавата...

Все пак ми стана любопитно - има ли боя, която да се маже с хранителни продукти с оцветители, да я избършеш с парцал и да не си личи?
Re: Латекс - но какъв?
06-04-2008 - 19:25:38
Има разбира се, само не оставяй виното цяла седмица преди да забършеш.
Re: Латекс - но какъв?
07-04-2008 - 21:00:57
avatar
Айде и аз да се намеся,а?!
Не искам да си усложня живота,но и аз съм търговски и не си промотирам моите неща....
Евтин трик и не сработва бе колега....!
Дай насам да видим доволните ти клиенти и къде изпълнявате с вашите продукти?
Дай поне един хотел или някое юридическо лице по морето че да те проверя?!
И аз имам бои,но не е в това въпроса!Ще откриваме топлата вода ли сега?
Хайде поне един да ми каже по различна формула за приготвяне на латекс или фасадна боя от досега съществуващите....?
Ами няма! Просто рекламата е тъпо нещо....
Виж цените на съответните суровини може да са по качествени ,но като цяло всичко си е едно и също!
Изберете българското-Оргахим се развиват и това е повече от похвално,дайте да им ударим по едно рамо,а?
С уважение и почит :]

Чест и почитание
Re: Латекс - но какъв?
09-04-2008 - 08:33:20
avatar
smoking smiley

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход