Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Как се поставя обикновен улук на покрив от термо панел
22-02-2011 - 13:15:48
Здравейте колеги , имам обект с покрив от термо-панел а клиента ми иска обикновен улук въпреки че има много пари и кара ауди р8 а джантите на колата му струват 20 хиляри еуроо smiling smiley хахах няма майтап . Пробле ма е по какъв начин да захвана обикновенния улук за термо панела
Re: Как се поставя обикновен улук на покрив от термо панел
22-02-2011 - 15:46:51
Окрайчва се панелът-махат се 10 см от вътрешния лист заедно с пълнежа.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-22 15:50 от salvador.
Re: Как се поставя обикновен улук на покрив от термо панел
22-02-2011 - 16:39:06
салвадор , всичко трябва да го режа ???? аз имам около 170 180 метра , ще се видя в чудо от рязане
Re: Как се поставя обикновен улук на покрив от термо панел
22-02-2011 - 17:05:45
по 20 кинта метъра му казваш и толкоз.
Re: Как се поставя обикновен улук на покрив от термо панел
22-02-2011 - 17:32:40
Няма друг начин,след като са ползвани вече неокрайчени универсални панели.
То има и специални улуци за тях,ама тоя момент със специалните улуци вече сте го изтървали.
Другия вариант е да се подпъхне парче профил,същия като използвания,между най-горния лист и полиуретана.Фиксира се с десетина алуминиеви нита на всеки лист и се получава пак същия ефект.Но пак трябва да махаш полиуретана от ръба на панела,за да подложиш новия профил...а има риск да стане доволно грозно и да си личи,че е наставяно.Освен това с нищо не е по-лесно от рязането.
Re: Как се поставя обикновен улук на покрив от термо панел
22-02-2011 - 19:41:28
хах май ще режем smiling smiley
Re: Как се поставя обикновен улук на покрив от термо панел
22-02-2011 - 21:29:49
Така правят повечето монтажници,всъщност.Разликата е,че режат докато панелите са още на земята и тогава е много по-лесно.
Re: Как се поставя обикновен улук на покрив от термо панел
23-02-2011 - 10:23:45
да ака е просто чорбаджията е малко луд smiling smiley благодаря ти салвадоре
Re: Как се поставя обикновен улук на покрив от термо панел
23-02-2011 - 15:41:20
Между другото...виж производителя или вносителя на тия панели дали нямат под ръка някакво готово решение,свързано с по-малко хамалогия.Не винаги имат,ама...не пречи да се провери.
Re: Как се поставя обикновен улук на покрив от термо панел
02-03-2011 - 07:38:39
Защо не питаш твоя чорбаджия , защо не сложи железни джанти на Audi-то .

--------------------------------------------------------------------------------------------------

БЕЗПЛАТНА информация , ако търсите майстор , бригада или фирма - www.strojshop.com
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход