Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

зидатия и кофраж

Публикувано от tinika_bg 
Re: зидатия и кофраж
06-02-2011 - 23:22:48
avatar
Quote
tinika_bg
какъв ти е проблема ти тука за какво си да проверяваш за правопис или да помагаш със знания

Ако един човек не си е дал труда и да положи усилия да научи майчиния си език, с което най-малко да покаже уважение към слушащия го и четящия го, то няма как да получи уважение към себе си. А след като не се научил да се изразява, то как ли ще те разбере какво му казваш?

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: зидатия и кофраж
09-02-2011 - 10:55:59
Нямам проблем. Просто е много неприятно четенето на подобни неграмотни писания. Не слагаш препинателни знаци, грешиш елементарни думи и т.н. Другото, Николов ти го е обяснил.
Конкретно на въпроса "как се плаща", отговора е много прост: в брой или по банков път, както си се договорил.
Re: зидатия и кофраж
09-02-2011 - 12:13:11
Ами хайде да вземе г-н модератора да изтрие тази гавра която толкова време нарочно седи с правописна грешка .И неграмотника дето я е писал да вземе следващия път като твори нещо да го прочете преди да го публикува.
Re: зидатия и кофраж
15-02-2011 - 20:39:19
Напълно грамотна съм си просто пиша на vista а аз си пиша по принцип на win7 и буквите не стоят на същите места.
Re: зидатия и кофраж
15-02-2011 - 20:57:26
avatar
Quote
tinika_bg
Напълно грамотна съм си просто пиша на vista а аз си пиша по принцип на win7 и буквите не стоят на същите места.

eye popping smiley:}:]

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: зидатия и кофраж
16-02-2011 - 18:50:16
Бягат, бягат буквите - истина е! И аз едва ги хващам. Зор!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход