Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ремонт - цени и фирми

Публикувано от Nikolayyy 
Ремонт - цени и фирми
28-06-2006 - 12:59:45
Знам, че се повтарям, но бихте ли споделили актуална информация за фирми и примерни цени за цялостен вътрешен ремонт. Естествено, цените може да са приблизителни на кв.м или друго количество - поне да разбера в какви диапазони се движат.
Моля, ако сте фирма изпълнител - напишете го.
Благодаря много и трябва да кажа - форумът е много добър - има много компетентни хора тука! Благодаря им за всички теми.

Николай
Re: Ремонт - цени и фирми
28-06-2006 - 16:42:52
На ме н циалостен ремонт дограма, изолация, баня, кухня, врати настилките във всички помещения, извозване на отпадъците и т.н ми излезе 15 000 лева за 100 м2 жилище като труда е относително около 3500-4000 но за някои работи имаше работа +материали така че по скоро 3500 лева
иначе плачки под 14лв/м2 в банята се върза малко повече, шпакловка 3лв/м2 ВиК ми е сматиреалите, картенето пък зависи от дебелината на стените и много важно кой ще изхвърля боклука. На мен за къртене 180лв, за изхвърляне на около 60 чувала 100 лева ел таблото 80лв на кабелите си ги бях поправял сам.
конкретизире какво точно имаш предвид под цялостен.
изолациятя ми и с цена на материалите
Re: Ремонт - цени и фирми
09-07-2006 - 09:03:02
Ремонт БГ
Лепене на: фаянс,теракот,гранитогрес - цени от 11 лева кв.м
Боядисване със: латекс,блажна боя - цени от 3.30 лева кв.м
Поставяне на: тапети,раухфазер - цени от 4.50 лева кв.м
Външна и вътрешна изолация.
Шпакловка: външна,вътрешна,финна.
Изграждане на: барплотове, прегради и стени.
Остъкляване на: тераси и балкони.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход