Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Препоръчайте ми някой за изготвяне на ПУП във Варна

Публикувано от Купувач 
Препоръчайте ми някой за изготвяне на ПУП във Варна
03-01-2011 - 15:04:26
Човек и добре да живее, започва да строи.
Всъщност изглежда, че качеството на живот в големите градове пада. Или че аз съм станал придирчив. Но ми писна от шумни климатици. Писна ми и от вечерен смог от печки на дърва и кюмюр. Чудно след като има толкова климатици, кой се топли на дърва. Писна ми от пресни варненци от Девня, Суворово, Разград, Силистра и т.н. По-точно ми писна от навиците им.
Затова купих парцел край града и искам бързо да спретна нещо за живеене. Първото, с което се сблъсквам е ПУП. Така, че помагайте с предложения за хора или фирми във Варна, които могат да свършат работата бързо и точно.
Re: Препоръчайте ми някой за изготвяне на ПУП във Варна
03-01-2011 - 15:38:39
Добре дошел в клуба. Както се казва, тая работа не е като оная работа, но няма да се плашиш smiling smiley
Успех.

За ПУП-а не знам подробности, поне това главоболие си спестих.
Re: Препоръчайте ми някой за изготвяне на ПУП във Варна
03-01-2011 - 15:44:18
Колко квадрата е земята и каква е?
Re: Препоръчайте ми някой за изготвяне на ПУП във Варна
03-01-2011 - 17:49:37
Здравей,относно ПУП-а мога да ти предложа услугите на [bombovconsult.com] изключително бързо и коректно работят,ако ми пратиш един емаил мога да ти пратя и телефона на точния човек.А за останалото /количествени сметки остойностяване,преговори с доставчици,консултации и контрол по време на строителството/ мога и аз да свърша работа. за контакт еmail: nedkotsonev@gmail.com
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход