Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Начало на един бизнес

Публикувано от Galardo 
Начало на един бизнес
02-01-2011 - 16:38:05
Здравейте , четох много неща по темата "рецепти за тротоарни плочи " тъй като и аз съм производител на такива и много се впечетлих от вас момчета и ми е ясно , че повечето хора не сте случаини тук . Тази тема я написах защото винаги ми е било интересно каква е историята на хора които са създали нещо-от нищо, как са стигнали там кадето са сега , дали вси4ко е случайност или е било по план .

КАКВА Е ИСТОРИЯТА НА ВАШИЯТ БИЗНЕС .от каде сте започнали ????????

И още нещо -- ФЛО от каде знаеш всичко това smiling smiley Хубаво, ще чакам да пишете а аз отивам да си взема цигари smiling smiley
Re: Начало на един бизнес
02-01-2011 - 17:21:46
Quote
Galardo
Здравейте , четох много неща по темата "рецепти за тротоарни плочи " тъй като и аз съм производител на такива и много се впечетлих от вас момчета и ми е ясно , че повечето хора не сте случаини тук . Тази тема я написах защото винаги ми е било интересно каква е историята на хора които са създали нещо-от нищо, как са стигнали там кадето са сега , дали вси4ко е случайност или е било по план .

КАКВА Е ИСТОРИЯТА НА ВАШИЯТ БИЗНЕС .от каде сте започнали ????????

И още нещо -- ФЛО от каде знаеш всичко това smiling smiley Хубаво, ще чакам да пишете а аз отивам да си взема цигари smiling smiley

Имах такова производство до преди 2-3 години.Работната ръка беше голям проблем и понеже ми беше странично занимание,не му мислих много преди да го затворя!Мисля,че към бизнеса подхода трябва да е рационален вместо емоционален и нещо като зацикля,по-добре е да се сменя пистата!
Re: Начало на един бизнес
02-01-2011 - 17:27:44
Не написа ништо по темата а само че ако не въви сменяш "пистата" и на каква писта си сега ?
Re: Начало на един бизнес
02-01-2011 - 18:09:00
Oт 50 човека никой не се усмели да сподели как е започнал всичко smiling smiley

бравоо clap: хаха
Re: Начало на един бизнес
02-01-2011 - 18:15:56
Като начало научих, че се пише "къде" и "осмели". После като заваляха едни пари............
Re: Начало на един бизнес
02-01-2011 - 18:21:54
Quote
Galardo
Не написа ништо по темата а само че ако не въви сменяш "пистата" и на каква писта си сега ?

Не знам,пък и не си обяснил, защо е важно това за тебе? Бизнеса с тротоарни плочки колега,ако не си го разбрал е в зависимост от позицията и връзките на производителя със съответните общински фактори,защото уважаеми колега ,частни тротоари се срещат изключително рядко!winking smiley
Re: Начало на един бизнес
02-01-2011 - 18:31:47
Г-н Фло, позицията и връзките с общинските фактори зависи от "пътя" по който подхождаш, а винаги е добре този "път" да има тротоар че да не те прегази някой с джип, а тротоара се нуждае от плочки. Ето как кръга се затваря.:]
Re: Начало на един бизнес
02-01-2011 - 18:34:55
не ми е важно а интересно , както и да е
имотко мн рядно ми се налада да пиша на кирелица даже си дръпнах флекс тайпа преди час smiling smiley ю
интересно ми е защото аз нямах нищо общо със строителството до преди 3 години smiling smiley

Добре тогава помогнете ми да си намеря хидравлична преса за бордюри

Имотко ако искаш може да ме проверяваш постоянно и да ми казваш грешките с удоволствие ще се поправям smiling smiley
Re: Начало на един бизнес
02-01-2011 - 19:36:14
Quote
Galardo



Добре тогава помогнете ми да си намеря хидравлична преса за бордюри

/quote]

Това е юрнек
Re: Начало на един бизнес
02-01-2011 - 20:17:47
Фло така и аз намерих . "ЕР МАРК " но там говорим за цяла поточна линия която не е по силите ми говорим за много пари . В Пловдив намерех също там говорим за 59 хил евро - по добре е ,но пак е много > търся нещо по евтино ,
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход